Zapraszamy Cię do innowacyjnego sposobu poznawania żywego Boga jakim jest bibliodrama. Umożliwia ona wejście  w przestrzeń tekstu biblijnego, czyli w świat Pisma Świętego i spotkanie się z jej bohaterami. Doznajemy ich radość i pokój serca, a czasem smutek i lęk. Wchodzimy w ich świat, tak jak byśmy tam byli. Istotnym elementem takiego spotkania ze Słowem Bożym jest aktywność połączona nierozerwalnie z kreatywnością i spontanicznością. Można wyrazić siebie poprzez różne formy własnej twórczości: pisanie listu, wierszy, dowolnego tekstu, prac plastycznych, rzeźby czy nawet tańca. Wszystko dozwolone, aby móc jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga. 

Bibliodrama to SPOTKANIE ze SŁOWEM, drugim człowiekiem i samym sobą. Jest to czas dany TOBIE, abyś mógł wejść głębiej i dotknąć ŹRÓDŁA. Bibliodrama to narzędzie, które pomaga zrozumieć nie tylko Słowo, lecz Go doświadczyć i pokochać. 😃

 

Bibliodrama będzie prowadzona przez Internet w formie warsztatowej przez komunikator Google Meet. To umożliwia każdemu z uczestników bycie widocznym i branie aktywnego udziału. Prowadzący będą sugerować różne ćwiczenia, które uczestnicy w wolności będą mogli wykonywać. Wszystkie spotkania będą prowadzone przez certyfikowanych liderów bibliodram Polskiego Towarzystwa Bibliodramy.😃

Spotkania odbywają się:

Gdzie: na platformie Google Meet 

Godzina: 16:00 – 19:30

Koszt:  Bezpłatnie. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz zawsze napisać lub zadzwonić.
 Koordynator zapisów: Ewa Borzęcka ewa@dlarodziny.eu, tel. 531 171 500


Certyfikowani Liderzy Bibliodramy

rpt

Katarzyna Piotrowska

Coach, Lider Bibliodramy, współorganizator warsztatów psychologicznych, kursów ewangelizacyjnych, Tutor w Fundacji dla Rodziny, koordynator projektów psychologicznych w organizacji Caritas, menedżer od licznych Bożych zadań specjalnych.

Mama dwójki dorosłych już dzieci. Jej pasją jest praca z ludźmi oraz odkrywanie radości z pomagania innym, podróże dalsze i bliższe, eksperymentowanie w kuchni.
 
IMG-20210525-WA0001

Milena Dworznikowska

Teolog, pedagog. Z zamiłowania i pasji: muzyk. Animator kultury z dużym doświadczeniem pracy w grupie. Obecnie Lider Bibliodramy w Polskim Towarzystwie Bibliodramy. 

Ceni sobie to, co twórcze, bo “Miłość jest twórcza”. Pragnie towarzyszyć ludziom w ich poszukiwaniu Boga i cieszy się z nimi, kiedy Go odnajdują.
zdjecie Andrzeja

Andrzej Cwynar 

Ekonomista z doświadczeniem w finansach i private bankingu. Założyciel Fundacji dla Rodziny; Lider CROWN; Trener Tato.net i Lider Ojcowskiego Klubu; Nauczyciel NPR; Lider Bibliodramy. 

Mąż Roksany i tato trójki dzieci; Uwielbia Bożą ekonomię i nowe wyzwania.