Kurs finansowy oparty na Biblii

KURS FINANSOWY PODSTAWOWY

Masz długi? 
Nie masz żadnych oszczędności?
a może chcesz się dowiedzieć jak dążyć do wolności finansowej?
Nauczymy Cię jak wypracować drogę wyjścia z długów, stworzyć budżet domowy, jak stworzyć system oszczędzania, inwestowania i obdarowywania. 
Tylko 12 tygodni dzieli Cię od tej wiedzy.
 

KURS DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I WŁAŚCICIELI FIRM

Prowadzisz własny biznes? Zmagasz się z trudnościami finansowymi?
Wiesz jak trudno zarządzać ludźmi i jak cenny jest dobry, uczciwy pracownik?
Sen z powiek spędza Ci zbyt częsta rotacja personelu? Chciałbyś prowadzić firmę w pełni uczciwie, zarabiać godnie, wynagradzać rzetelnie oczekując w zamian efektywnej pracy,
ale ciągle napotykasz trudności? Masz dość ciągłego „kombinowania”?
Co robić?
A może warto spytać o zdanie samego… Boga?

Nasz cel

Wolność finansowa!

Pan Bóg i finanse? Jak to połączyć? Co Pan Bóg ma do naszych pieniędzy i interesów? 

Czy da się w dzisiejszych czasach żyć uczciwie i prowadzić biznes po Bożemu?

Odpowiedź na te pytania poznasz na Kursie Finansowym opartym na Biblii. 

Zapraszamy Cię do udziału w niezwykłym kursie finansowym, który odpowie na Twoje pytania dotyczące pieniędzy, inwestycji, pożyczania, dawania i oszczędzania. Przeżyjesz niesamowitą podróż po kartach Pisma Świętego, gdzie Bóg sam odpowie Ci na Twoje wątpliwości.

Zyskasz nie tylko wolność finansową, ale także bliskość z Bogiem. Poukładasz budżet domowy i firmowy oraz relacje z Bogiem, bliskimi i współpracownikami.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

1

Posiadamy wiedzę niezbędną do prowadzenia kursu

2

Pomogliśmy wielu ludziom uzyskać wolność finansową

3

Pomożemy Ci otworzyć się na Boży plan w Twoim życiu

Co zawiera kurs?

Kurs obejmuje uczestnictwo w 12–tygodniowym cyklu spotkań opartych o Biblię, podczas którego dowiesz się jak uzyskać wolność finansową, działać uczciwie na rynku biznesowym i osiągnąć sukces finansowy i prywatny.

Ile trwają zajęcia?

Spotkania odbywają się co tydzień  przez 12 tygodni, w wybranym terminie oraz o ustalonej godzinie. Każde zajęcia trwają 2 godziny. 

Gdzie odbywają się zajęcia i w jakiej formie są prowadzone?

Zajęcia odbywają się online, a prowadzone są w formie warsztatów. Jest możliwość skorzystania dodatkowo z godzinnej konsultacji z prowadzącym. 

Jakie materiały szkoleniowe są potrzebne?

Uczestnik kursu  otrzyma wszystkie niezbędne, związane z prowadzeniem kursu materiały (książki, zeszyty ćwiczeń).

Jakie tematy obejmuje kurs?

Materiał tematyczny realizowany podczas kursu to:

  • Boża i nasza odpowiedzialność 
  • Praca
  • Długi
  • Porada
  • Styl życia
  • Uczciwość
  • Dawanie
  • Inwestowanie
  • Wieczność
Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest skierowany do przedsiębiorców oraz osób prywatnych, które zarządzając pieniędzmi swoimi lub firmowymi chciałby uzyskać wewnętrzny spokój, spójność działania i przekonanie o słuszności swoich finansowych decyzji.

Którą opcję wybierasz?

Grupa 2-3 osobowa*

3 500 zł brutto
(w tym 23% vat)

Grupa szczególnie polecana kadrze zarządzającej i właścicielom firm. W grupie maksymalnie 3-osobowej będziesz odczuwać większe skupienie na sobie. Będziesz miał więcej możliwości do własnej wypowiedzi, podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i omówienia wielu wątpliwości z osobami, które dobrze poznasz. Zajęcia będą miały bardziej dyskusyjny charakter niż w większej grupie.Indywidualnie

9 500 zł brutto
(w tym 23% vat)

Tutaj prowadzący jest do Twojej dyspozycji w 100%. Całość kursu będzie skoncentrowana na aspektach związanych z Twoją indywidualną sytuacją, a wszystkie odniesienia będą z nią ściśle związane. Zadania jakie będziesz wykonywał, szczegółowo omówisz z prowadzącym więc całość zajęć będzie miała charakter konsultacyjny. Jeśli prowadzisz biznes, zatrudniasz ludzi i chcesz sprawić, żeby Twoja załoga pracowała rzetelnie, stabilnie, efektywnie i uczciwie, ta opcja jest dla Ciebie.

* zastrzegamy sobie prawo rozwiązania grupy w przypadku niepełnej liczby chętnych oraz zwrotu pieniędzy.

PROWADZĄCY

ANDRZEJ CWYNAR

Karierę w finansach rozpoczął jako referent w dziale rachunkowości, przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, zakończył ją jako zastępca dyrektora Private Bankingu. W bardzo krótkim czasie zdobył duże doświadczenie w zarządzaniu finansami osobistymi, zaczynając od tych małych dochodzących do naprawdę dużych kwot. W ostatnich latach swojej pracy zawodowej zajmował sie tylko i wyłącznie klientami posiadającymi minimum 1 mln pln wolnych środków. Współpracował z Izbami Gospodarczymi i magazynami finansowymi np. Forbes. Współpracował głównie z właścicielami średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego ulubionym zagadnieniem jest sukcesja międzypokoleniowa.

W 2012 roku przeszedł przez kurs finansowy oparty na Biblii, który zaczął stosować w w życiu osobistym oraz swojej pracy zawodowej, zyskując coraz zasobniejszych klientów. W 2016 roku porzucił pracę zawodową i otworzył Fundację dla Rodziny, którą prowadzi do tej pory. Zauroczony Bożą mądrością, chce dzielić się z innymi tą wiedzą i szerzyć ją dalej. Jego pragnieniem jest, by każdy żył w wolności finansowej.

Przeszkolił 20 Liderów Edukacji  Finansowej, którzy czynnie pomagają innym ludziom być wolnym.

Zaufali nam...

750_6528

Łukasz Borzęcki

CEO VM.PL SP. z o. o.

Jako przedsiębiorca i były CFO wydawało mi się, że w dziedzinie finansów nic mnie już nie zaskoczy. Po odbyciu Kursu Finansowego opartego na Biblii, zobaczyłem jak bardzo się myliłem. Dzięki spojrzeniu na ten temat z perspektywy Bożej dużo łatwiej mi podejmować kolejne decyzje. Bardzo ważnym dla mnie aspektem jest również nauczyć dzieci, które mam nadzieję, odziedziczą i będą dalej prowadziły firmę, zarządzać finansami. Andrzej podczas indywidualnych konsultacji przedstawił konkretny i sprawdzony model jak edukować dzieci i pozwolić im trenować zdobytą wiedzę w praktyce. Polecam każdemu przedsiębiorcy kurs. Sami zobaczycie jak duży spokój ducha będzie Wam towarzyszył przy każdej podejmowanej decyzji. 

Angelika i Adam

Angelika i Adam Rojek

Liderka Thermomix Polska
Właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców

Po kursie Finansowym opartym na Biblii, firmy, które wraz z mężem prowadzimy, przeszły ogromną metamorfozę. Przede wszystkim zrozumieliśmy, że nie jesteśmy ich właścicielami, a dostaliśmy je od Boga w zarządzanie.

Ta świadomość spowodowała radykalne zmiany, wprowadzone niemalże natychmiast. Początki były trudne i nie jeden kryzys musieliśmy pokonać, przede wszystkim radykalne odcięcie od niektórych nawyków i działań pod tytułem BO WSZYSCY TAK ROBIĄ lub upór pracowników. Z perspektywy czasu wiemy, że było warto.
Kiedyś pracowaliśmy niemalże po 14 h na dobę, a i tak w budżecie brakowało na wszystko. Dzięki narzędziom, które dostaliśmy na kursie, umiemy lepiej zaplanować i prowadzić budżet, to z kolei przyniosło realne kwoty. I pomimo, że zaczęliśmy prowadzić firmy uczciwie, płacimy większe podatki i ZUS-y, to już nie zamartwiamy się o to, z czego pokryjemy koszty. Przede wszystkim zyskaliśmy więcej czasu dla rodziny, mniej pracujemy. Wiemy, że Pan Bóg się o nas zatroszczy, bo jesteśmy wiernymi zarządcami jego majątku.

Dominik

Dominik Radziszowski

Założyciel CTO XTRF Management Systems S.A.

Zawsze pracowałem dużo i z zaangażowaniem, często kosztem czasu dla rodziny i odpoczynku.
Sukces, który stał się moim udziałem przypisywałem wyłącznie sobie, swoim zdolnościom i zaradności.
Uczestnictwo w Kursie Finansowym opartym na Biblii, otworzyło mi oczy na prawdę o pochodzeniu tego czym dysponuję. Uświadomiło, że ostatecznym autorem sukcesu jest Bóg, który błogosławi na Swoich zasadach.
Zmieniłem myślenie, zyskałem właściwą perspektywę, przywróciłem priorytety, lepiej gospodarzę, efektywniej i krócej pracuję.
Dziękuję!

NApisz do nas

Gotowy na zmianę?

Nie czekaj!

 

Fundacja dla Rodziny z Oławy
www.dlarodziny.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz zawsze napisać lub zadzwonić.
Koordynator zapisów: Ewa Borzęcka ewa@dlarodziny.eu, tel. 531 171 500