Rusza druga edycja Randek małżeńskich on-line 😉

Zainwestujcie czas i przejdźcie na wyższy poziom małżeński – 7 spotkań po 1 godzinie

STARTUJEMY  19.04.2021 r., zawsze o godzinie 21:15

Dlaczego warto wziąć udział w randkach małżeńskich?

Szczęście i radość

Lepsze relacje z małżonkiem i szczęście w rodzinie.

Spełnienie się

Spełnienie się w roli ojcowskiej/ macierzyńskiej.

Większa kasa

Dobre relacje w rodzinie powodują efektywność w życiu zawodowym.


Tematy spotkań

Instrukcja obsługi randki on-line

Randki on-line to cykl 7 spotkań, podczas których małżonkowie mogą wzmocnić swoją relację
lub znaleźć konkretną pomoc w trudnościach.

Bez wychodzenia z domu! Zupełnie bezpłatnie!
 
1. Począwszy od 19.04w każdy poniedziałek o godzinie 21:15 na kanale Teobańkologii oraz Fundacji dla Rodziny będzie PREMIERA filmu do obejrzenia podczas randki. 
2. Zapiszcie się już dziś! Dzięki temu zawsze na czas otrzymacie link do filmu, przypomnienie o kolejnych odcinkach, podsumowania oraz dodatkowy pakiet informacji. 
3. Każdy odcinek dostępny będzie jedynie 7 dni. Przed kolejnym poniedziałkiem otrzymacie link do następnego odcinka (nie zapomnijcie się już zapisać teraz!) .
4. Podczas oglądania zadbajcie o atmosferę: przygotujcie świecę, przekąskę, coś do picia,
dzieci połóżcie spać lub zaproście do innego pokoju.
 


Trochę wspomnień i świadectwa uczestników pierwszej edycji Randek Małżeńskich

Wielkie zdziwienie kim naprawdę jestem 🙂 Jednak wszystko pasuje, na pewno to ułatwi nam komunikację. Wielkie dzięki!

 

Super czas, zresztą tak jak i po pierwszej randce. Mój mąż mnie mega zaskoczył – ogolony, wypachniony, elegancko ubrany, pomimo dużego zmęczenia długim dniem pracy. Godzina spędzona w bliskości, dyskusji, i poważnie i wesoło. Bardzo cenny czas. DziękujemyCzytaj dalej 

Prowadzący

Roksana Cwynar pedagog specjalny, terapeuta, Lider Edukacji Finansowej CROWN, absolwentka Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie, prowadzi działalność gospodarczą, ucząc języka angielskiego. 

Andrzej Cwynar  ekonomista, Lider Edukacji Finansowej CROWN, trener Tato.net, Lider Ojcowskiego Klubu, Lider Bibliodramy, nauczyciel Naturalnych Metod Planowania Rodziny, absolwent Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie, pomysłodawca i założyciel Fundacji dla Rodziny.

Szczęśliwe małżeństwo od 20 lat. Rodzice 3 dzieci (17-latki, 14-latka, 8-latki). Od 12 lat formują się w Domowym Kościele (gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie). Wspólnie organizują rekolekcje, warsztaty, konferencje, biwaki… Chcą budować rodziny silne obecnością ojców i współmałżonków. Lubią tańczyć i chodzić po górach.

 Pamiętaj! Wypełnij 2 poniższe formularze tj. formularz dla żony i formularz dla męża, gdyż w trakcie randek będziemy wysyłać oddzielne maile dla mężów i dla żon wraz z linkiem do filmów.

Po wypełnieniu formularzy, przysłana zostanie do Was wiadomość – aby zapis był skuteczny musicie kliknąć: „Potwierdzam zapis” – bez tego zapis jest nieskuteczny. 

Jeśli braliście już udział w poprzedniej edycji randek małżeńskich, a chcielibyście również wziąć udział w tej edycji, to należy wypełnić oba formularze zapisu

Inne nasze inicjatywy

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Koordynator zapisów: Ewa Borzęcka, ewa@dlarodziny.eu, 531 171 500