Rusza druga edycja Randek małżeńskich on-line 😉

Zainwestujcie czas i przejdźcie na wyższy poziom małżeński – 7 spotkań po 1 godzinie

STARTUJEMY  19.04.2021 r., zawsze o godzinie 21:15

Dlaczego warto wziąć udział w randkach małżeńskich?

Szczęście i radość

Lepsze relacje z małżonkiem i szczęście w rodzinie.

Spełnienie się

Spełnienie się w roli ojcowskiej/ macierzyńskiej.

Większa kasa

Dobre relacje w rodzinie powodują efektywność w życiu zawodowym.


Tematy spotkań

Instrukcja obsługi randki on-line

Randki on-line to cykl 7 spotkań, podczas których małżonkowie mogą wzmocnić swoją relację
lub znaleźć konkretną pomoc w trudnościach.

Bez wychodzenia z domu! Zupełnie bezpłatnie!
 
1. Począwszy od 19.04w każdy poniedziałek o godzinie 21:15 na kanale Teobańkologii oraz Fundacji dla Rodziny będzie PREMIERA filmu do obejrzenia podczas randki. 
2. Zapiszcie się już dziś! Dzięki temu zawsze na czas otrzymacie link do filmu, przypomnienie o kolejnych odcinkach, podsumowania oraz dodatkowy pakiet informacji. 
3. Każdy odcinek dostępny będzie jedynie 7 dni. Przed kolejnym poniedziałkiem otrzymacie link do następnego odcinka (nie zapomnijcie się już zapisać teraz!) .
4. Podczas oglądania zadbajcie o atmosferę: przygotujcie świecę, przekąskę, coś do picia,
dzieci połóżcie spać lub zaproście do innego pokoju.
 


Trochę wspomnień i świadectwa uczestników pierwszej edycji Randek Małżeńskich

Wielkie zdziwienie kim naprawdę jestem 🙂 Jednak wszystko pasuje, na pewno to ułatwi nam komunikację. Wielkie dzięki!

 

Super czas, zresztą tak jak i po pierwszej randce. Mój mąż mnie mega zaskoczył – ogolony, wypachniony, elegancko ubrany, pomimo dużego zmęczenia długim dniem pracy. Godzina spędzona w bliskości, dyskusji, i poważnie i wesoło. Bardzo cenny czas. DziękujemyCzytaj dalej 

Prowadzący

Roksana Cwynar pedagog specjalny, terapeuta, Lider Edukacji Finansowej CROWN, absolwentka Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie, prowadzi działalność gospodarczą, ucząc języka angielskiego. 

Andrzej Cwynar  ekonomista, Lider Edukacji Finansowej CROWN, trener Tato.net, Lider Ojcowskiego Klubu, Lider Bibliodramy, nauczyciel Naturalnych Metod Planowania Rodziny, absolwent Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie, pomysłodawca i założyciel Fundacji dla Rodziny.

Szczęśliwe małżeństwo od 20 lat. Rodzice 3 dzieci (17-latki, 14-latka, 8-latki). Od 12 lat formują się w Domowym Kościele (gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie). Wspólnie organizują rekolekcje, warsztaty, konferencje, biwaki… Chcą budować rodziny silne obecnością ojców i współmałżonków. Lubią tańczyć i chodzić po górach.

 Pamiętaj! Wypełnij 2 poniższe formularze tj. formularz dla żony i formularz dla męża, gdyż w trakcie randek będziemy wysyłać oddzielne maile dla mężów i dla żon wraz z linkiem do filmów.

Po wypełnieniu formularzy, przysłana zostanie do Was wiadomość – aby zapis był skuteczny musicie kliknąć: „Potwierdzam zapis” – bez tego zapis jest nieskuteczny. 

Jeśli braliście już udział w poprzedniej edycji randek małżeńskich, a chcielibyście również wziąć udział w tej edycji, to należy wypełnić oba formularze zapisu

Inne nasze inicjatywy

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Koordynator zapisów: Ewa Borzęcka, ewa@dlarodziny.eu, 531 171 500

Polecamy inne wydarzenia w naszej Fundacji:

To cykl krótkich filmów, dotyczących m.in. rozwiązywania konfliktów w związku, dbania o wspólny dobrostan, właściwego określania granic, dbania o relacje małżeńskie.

To weekendowa wyprawa Ojca z Dzieckiem pod namioty w towarzystwie innych ojców. Czas zabawy i przebywania 1 na 1 ze swoim dzieckiem, ale też czas pracy nad swoim ojcostwem.

To wakacyjne wyjazdy rodzinne nad morze. Połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci.

To rekolekcje finansowe online, które trwają 12 tygodni. Czas ten przeznaczamy na poznanie Słowa Bożego, tego co Pan Bóg mówi na temat finansów. Odkrywamy jak pieniądze wpływają na jedność małżeńską i zgodę w rodzinie.