Każdy z nas, rodziców, stara się być dla swoich dzieci najlepszą wersją siebie, ale komu z nas zupełnie obce są domowe wojenki, próby sił, czasem krzyki i groźby, a nieraz drażniąca złością cisza? Komu z nas nie brakuje czasem pomysłów lub metod na to, by nasze dziecko nas usłyszało? A może nieraz zastanawiamy się nad tym, jak słuchać swego dziecka, by ono chciało opowiadać o swoim świecie?

Jedno jest pewne – choć czasem nie dajemy rady jesteśmy rodzicami, którym ZALEŻY.


ZAPISZ SIE!

Tematy spotkań:

Zapraszamy na sześć spotkań, w czasie których będziemy razem poszukiwać sposobów jak budować dobre relacje z dzieckiem i porozumiewać się językiem dialogu. Porozmawiamy o tym, jak:

  1. określać granice
  2. pomóc dziecku radzić sobie z uczuciami
  3. zachęcać dziecko do współpracy
  4. „rozgryźć’ kary i pochwały
  5. zachęcać dziecko do samodzielności 
  6. uwolnić dziecko od narzuconych ról i konstruktywnie rozwiązywać konflikty.

Termin spotkań: 

Kiedy: do wyboru cykl czwartkowy (co tydzień, od 6 maja) lub wtorkowy (co tydzień, od 11 maja),

Godz. : godz. 19.00-21.00, 

Gdzie: platforma Google Meet

Anna Krawczak

prywatnie żona i matka dwójki dzieci; zawodowo polonista, nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda, wicedyrektor sieci przedszkoli i żłobków;
z pasji współorganizator letnich i zimowych wypoczynków dla dzieci i młodzieży, opartych na chrześcijańskich wartościach.

Koszt warsztatów: 1 osoba- 270 zł, małżeństwo- 440 zł.

Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny – zniżka 5%.

Skąd taki niski koszt? Przecież to niecałe 22,50 zł za godzinę!

Nie chcemy, aby pieniądze stanowiły przeszkodę we wzięciu udziału w warsztatach. Wierzymy, że ta inwestycja zwróci się bardzo szybko, ponieważ otrzymasz konkretny plan działania.

Gdyby jednak pieniądze miałyby być przeszkodą w wzięciu udziału w kursie – skontaktuj się z nami – spróbujemy jakoś pomóc.