warsztaty o wychowywaniu dzieci

 

Czasy pandemii, w których obecnie żyjemy, pokazały nam jakie mamy wzajemne relacje w naszych rodzinach. Dla niektórych był to czas zatrzymania się, zastanowienia nad priorytetami oraz polepszania relacji, a dla innych był i nadal jest to czas walki o przetrwanie i siłowanie się  z własnymi dziećmi, kto jest silniejszy i kto postawi na swoim.
Bardzo ciężko pogodzić pracę zawodową w domu z opieką nad dziećmi co spowodowało jeszcze więcej frustracji i wiele nieporozumień.

Mając to wszystko na uwadze postanowiliśmy przygotować kilka tematów, które ułatwiłyby Państwu komunikację  z dziećmi oraz pomogłyby zbudować lepsze relacje. 

Warsztaty „Kiedy pozwolić? Kiedy zabronić? O granicach w rodzinie z empatią” będą odbywać się on-line, aby każdy mógł z nich skorzystać.

Zaczynamy 15 października 2021r., w każdy piątek w godz. 10:30-12:30 przez kolejne 6  tygodni, na platformie zoom.

Program warsztatów:

  1. Granice w rodzinie – w jaki sposób dzieci się uczą zasad obowiązujących w domu.
  2. Nasz taniec rodzinny – manowce błędnej komunikacji.
  3. Słowa mają moc, a także metody zatrzymania tańca rodzinnego.
  4. Język współpracy – zachęcające komunikaty. Czy można chwalić dziecko? A jeśli tak, to jak?
  5. Uczenie dzieci umiejętności rozwiązywania problemów.
  6. Doświadczanie konsekwencji swoich wyborów.
Magdalena_Krajewska wychowywanie

Magdalena Krajewska

Zawodowo pedagog, terapeuta NEST, instruktor Creighton Model i doradca życia w rodzinie. Trener grup warsztatowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi poradnictwo indywidualne w Poradni Rodzinnej przy parafii p.w. Św. Anny oraz w Fundacji Evangelium Vitae.

 

Prywatnie spełniona żona i mama gromadki dzieci.

Koszt warsztatów: 1 osoba- 270 zł, małżeństwo- 440 zł.

Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny – zniżka 5%.

Skąd taki niski koszt? Przecież to niecałe 22,50 zł za godzinę!

Nie chcemy, aby pieniądze stanowiły przeszkodę we wzięciu udziału w warsztatach. Wierzymy, że ta inwestycja zwróci się bardzo szybko, ponieważ otrzymasz konkretny plan działania.

Gdyby jednak pieniądze miałyby być przeszkodą w wzięciu udziału w kursie – skontaktuj się z nami – spróbujemy jakoś pomóc.