Świadectwa małżonków
po randkach online

Świadectwa pisane

 1. Zaczęliśmy z powrotem spędzać czas razem, a nie tylko obok siebie, rozmawiać na tematy dość dawno nieporuszane, więcej się starać i chcieć. Był to bardzo owocny czas i mam nadzieję że uda nam się utrzymać pewien rytm. Bardzo dziękujemy za tę możliwość by wrócić do siebie, gdyż będąc tak niewiele po ślubie zdążyliśmy się już tak mocno od siebie oddalić. Z Panem Bogiem.

 2. Inaczej patrzę na swojego męża 🙂 zbliżyłam się do niego. Inaczej patrzę na dzieci 🙂 Nie denerwuję się już tak 😉 jesteśmy spokojniejsi i więcej miłości jest w naszym małżeństwie 🙂 Jestem weselsza. Dziękujemy bardzo za super randki, aż szkoda się z Wami rozstawać, czekałam na poniedziałek z utęsknieniem i nawet mąż już mi sam wcześniej przypominał 😉 Niech Wam Bóg błogosławi w szczęściu rodzinnym i zawodowym i dalej róbcie to co robicie, bo macie do tego dar. Do zobaczenia. Jeżeli będą jeszcze jakieś spotkania w przyszłości to ja się piszę od razu🙂 Dziękujemy bardzo 🙂

 3. Żona: Zaskoczyło mnie podejście męża do samej kwestii randek, tzn: jego zaangażowanie w estetykę przygotowania się do randki (ubiór, pamięć o czasie randki /poniedziałek 21:15/). Pokazało mi to męża w innej perspektywie niż przedstawiała mi to moja świadomość. Niezmiernie miło i pozytywnie mnie zaskoczył. To zaprocentowało bardzo na plus (w moim spojrzeniu na męża). Mąż: BARDZO DOBRZE.

 4. Randki małżeńskie to czas wyjątkowy! Już od wtorku myśleliśmy o kolejnym poniedziałku i o tym, czym zaskoczyć swojego współmałżonka. Te niespodzianki były bardzo miłe. Wystarczyła pyszna herbatka lub vegańska szarlotka zrobiona pierwszy raz w życiu przez mojego męża specjalnie dla mnie, gdyż byłam wtedy na diecie. Dbaliśmy o nastrój, kwiaty, świeczki – o to co zewnętrzne, ale przede wszystkim zadbaliśmy o siebie. o nasze relacje, o nasze małżeństwo. Te nasze randki zbliżyły nas do siebie, pozwoliły jeszcze lepiej poznać współmałżonka, jego temperament, języki miłości, pragnienia i oczekiwania względem drugiej osoby. Postanowiliśmy, że będziemy te randki małżeńskie kontynuować co miesiąc w dzień rocznicy naszego ślubu. Postanowień i planów było więcej. Oby z łaską Bożą mogły się one spełnić. Dziękujemy za wspaniały, niepowtarzalny czas i za Wasze świadectwo pięknego życia małżeńskiego.

 5. Wskazały drogę do dalszej pracy. Pozwoliły lepiej się poznać, zrozumieć.

 6. Randki wprowadziły pewien rytm w naszych cotygodniowych poniedziałkowych spotkaniach i te spotkania postanowiliśmy kontynuować:-) każda konferencja wniosła wiele nowości i innego spojrzenia na poruszane tematy. Polubiliśmy wieczory z Wami i chyba zaraziliście nas taką radością bycia małżonkami. Więcej napiszemy w mailu 🙂

 7. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa i przygotowanie randek. Były one świetnym streszczeniem poruszonych tematów. Pozwoliły na nazwanie wielu rzeczy (zwłaszcza w przypadku temperamentów i języków miłości), które robiliśmy intuicyjnie. Randki były przygotowane bardzo profesjonalnie. Wiedzieliście, co chcieliście powiedzieć, robiliście to w sposób uporządkowany. Dzięki temu po każdej randce temat zostawał z nami praktycznie przez cały tydzień i przewijał się w naszych codziennych rozmowach. Dużym plusem był również czas w trakcie randki na praktyczne ćwiczenie. Randki pobudzały nas do rozmów i do zwiększenia zaangażowania w budowanie relacji. Inicjatywa i sposób jej realizacji bardzo nam się podobał. Śmiało będziemy polecać randki znajomym małżeństwom.

 8. Dziękuję z serca za randki. Mimo że oglądałam je sama, bardzo wiele odkryłam i zaczęłam wprowadzać zmiany w relacje małżeńskie. Podzieliłam się z mężem przemyśleniami po każdym odcinku i pięknie spędziliśmy wspólnie czas na rozmowie. Szczególnie przemówiły do mnie odcinki o konserwacji małżeństwa, pieniądzach, kłótniach oraz o wychowaniu dzieci. Pozostałe treści dzięki Państwu odświeżyłam. Pozdrawiam serdecznie.
 1. Przesłuchałam wszystkie randki, niektóre z mężem, niektóre sama. Po pierwszej śmiał się, ironizował o temperamentach. Po drugiej zrobił test na znaki miłości, ale nic z niego nie wynikło. Gdy słuchałam 3 randkę sama w kuchni, to zaprosił mnie na wspólne słuchanie – wymieniliśmy jedno szczere zdanie – ale to już coś. Ostatniej jeszcze nie słuchaliśmy – mam nadzieję na nią w tym tygodniu. I mam nadzieję na rozmowę i na zmiany, pełne pokoju i miłości. Bóg zapłać za te spotkania, za trud przygotowania.

 2. Bardzo dziękujemy za Wasze nauki, świetne prowadzenie randek, byliśmy nimi zachwyceni. Również należymy do kręgu Domowego Kościoła, my w Namysłowie, więc niedaleko. 🙂

 3. Po obejrzeniu ostatniej randki zaplanowaliśmy cotygodniowe spotkania właśnie na poniedziałki godz. 21.15. Mamy troje małych dzieci i ta godzina jest super, jak się sprężymy, to o tej godzinie już są w łóżkach. Także oczywiście będziemy randkować nadal. 🙂 Zauważyliśmy, że wieczorami wspólny  czas zabiera nam telewizor, tzn. towarzyszy naszym rozmowom, w pon. na pewno nie będzie włączony.
 4. Witam. Bardzo dziękuję za miłe, ale i edukacyjne chwile spędzone w Państwa towarzystwie choć internetowo. Dzięki Wam mieliśmy też czas aby choć chwilę  spędzić razem z Żoną, tę godzinę, i to tylko dla siebie. Niby tyle lat po ślubie, ale człowiek cały czas się uczy. Jak to mówią, lepiej później niż wcale. Dziękujemy za nowe cenne rady i do zobaczenia, może w wkrótce. Pozdrawiam.

 5. Droga Roksano i Andrzeju! Z głębi serca dziękujemy Wam za Randki Małżeńskie, które odświeżyły nasze młode jeszcze stażem małżeństwo (4lata) i dały nam mnóstwo wskazówek jak dalej żyć i wychowywać nasze dzieci (3 lata i 1,5 roku). Cudownie się Was  słuchało i oglądało.

 6. Oczywiście będziemy kontynuować ponowne randkowanie od 19 kwietnia (moje urodziny 😊), a ja zapisałam się na kurs finansowy Crown i czekam z niecierpliwością na to wyzwanie.

 7. Pozdrawiamy serdecznie z Dublina.

 8. Nazywam się Jacek i na początku chcielibyśmy z żoną Martą, serdecznie podziękować za przeżyte Randki/Rekolekcje Małżeńskie. Był to wspaniały czas dla Nas i nadal jest, wspominając Dobre Słowo usłyszane w trakcie ich trwania.

 9. Jesteśmy w Związku Małżeńskim od 14 lat, mamy wspaniałą gromadkę 6-tki dzieci. Stosujemy od początku tylko i wyłącznie NPR jak i Wy. Ja pracuje zawodowo jako inżynier w lotnictwie, a żona bardziej i ciężej pracuje ode mnie, bo pielęgnuje Nasz Dom i Dzieci. Poruszane tematy dotyczyły zarówno Nas jako Małżeństwa, jak i Dzieci – super! Serdecznie dziękujemy raz jeszcze.

 10. Dziękujemy za inspiracje i wielką przygodę. Bardzo nas zbliżył ten czas, a także mogliśmy na nowo siebie poznać i popatrzeć z trochę innej perspektywy. Mamy nadzieję, że z pomocą Bożą zaczniemy na nowo dbać o nasze Małżeństwo.

 11. My  też  chcemy  podziękować  za Wasze zaangażowanie w pomoc wszystkim chętnym  parom  biorącym  udział  w tym i w innych cyklach Randek Małżeńskich. Szczególnie  za to, że nie znając nas, nie wiedząc do kogo adresujecie swoje słowa tak dzielnie realizowaliście podjęte wyzwanie. Prosiliście,  żebyśmy  napisali  czy  nam  osobiście  Randki  w  czymś pomogły, jeśli tak to w czym lub czy mamy jakieś uwagi. W naszym przypadku to   kontynuacja  pewnego  rodzaju  życiowych  rekolekcji. Rekolekcji,  które  naprawiają  w  nas  to  co  się  gdzieś  po drodze poplątało, to prostowanie ścieżki – czyli jesteście niczym św. Jan. 🙂 Za  nami  doświadczenia  i  przed nami pewnie też, a w nich tak trudno czasem skupić się na relacji MY w małżeństwie. Dlatego Wasza praca nie idzie  na  marne  –  każda  para powinna co jakiś czas, niezależnie od wszystkiego,  odświeżyć  sobie  pamięć  i  przypomnieć o co w tym wszystkim chodzi. Tak więc: dziękujemy bardzo. 🙂

 12. My również chcielibyśmy gorąco podziękować za inicjatywę i możliwość skorzystania z randek. Księdza Teodora znamy również osobiście i z zaufaniem „chwytamy” się Jego inicjatyw. 🙂

 13. Ta na pewno przyniosła nam możliwość spędzenia czasu razem, wspólnych rozmów, ale przede wszystkim poznaliśmy siebie bardziej i dzięki temu łatwiej będzie nam siebie zrozumieć (tu szczególnie pomógł nam przeprowadzony test na osobowość oraz na języki miłości).

 14. Pragnę serdecznie podziękować, przede wszystkim Panu Bogu, że dał mi w swoim życiu spotkać najpierw księdza Teodora, a dzięki niemu Was: szanowna Roksano i Andrzeju.

 15. Nasz małżeński staż jest już dość długi (32 lata). Po Waszych rekolekcjach okazało się, że jednak nie kierunek, a prędkość bardziej się liczyła.

 16. Bardzo się cieszę, że być może, jak Bóg da, zdążymy jeszcze wszystko poprawić. Dzieci już dorosłe, ale chętnie słuchały naszych relacji z randek. Córka też się zapisała.

 17. Niech Wam Bóg błogosławi, a Niebieska Mateczka ma Was w Swojej opiece i pomaga rozwijać piękne dzieło.

 18. Witajcie Roksano i Andrzeju. Dzięki za ten czas spędzony z Wami. Randkowałam sama ale potem „przemycałam ” te treści mężowi. Genialnie się dowiedzieć o swoich temperamentach, przyniosło mi to dużą ulgę w zrozumieniu siebie w kontekście przeszłości. I ułatwi mi to rozumienie męża i dzieci. Kolejna rzecz, to wprowadzamy kieszonkowe dla dzieciaków  bo zakupy stawały się nie do zniesienia.

 19. Dzięki za temat o seksie, bardzo fajnie wypunktowane wszystko (a po randce żartowaliśmy sobie cały dzień, że to przez Waszą audycję taki dobry sex).

 20. Dzięki bardzo, że takie inicjatywy są i Tacy ludzie, żyjący Bogiem i wartościami. Niech Wam Pan błogosławi i strzeże.

 21. Witamy serdecznie, bardzo dziękujemy za te randki. Wysłuchaliśmy ich z wielką uwagą i wierzymy, że zaprocentują one w naszym dalszym wspólnym życiu.

 22. Dziękujemy również Państwu za zaangażowanie i piękne świadectwo małżeńskie i rodzinne! Wiele z tego przekazu zabieramy do naszego wspólnego życia.

 23. Bardzo serdecznie dziękuję  za te randki, choć nie zdołałam zobaczyć wszystkich, bo myślałam, że link działa tylko jeden dzień. Jesteście Państwo tak ciepli i bije od Was taka miłość, że w następnej edycji również wezmę udział i polecam już moim najbliższym.

 24. Szanowni Państwo. Bardzo dziękuje Wam oraz ks. Teodorowi za wspaniały pomysł i realizację takich nauk dla małżeństw…. Nawet mój mąż, który jest pracoholikiem, wybredny pod każdym względem,(zaniedbującym ostatnio mężem oraz ojcem), był bardzo zadowolony i zachwycony Waszymi spotkaniami oraz podpowiedziami w kierunku ulepszenia…

 25. Jako młodzi, z małym bagażem doświadczenia, bez pomocy od rodziców….nie byliśmy w stanie pewnych rzeczy przezwyciężyć… Dzięki Wam wiele spraw zrozumieliśmy, staramy się poprawiać i wprowadzać w życie…Dziękujemy bardzo. Czekamy w przyszłości na więcej randek z informacjami dla WZNIOSŁOŚCI RODZIN i MAŁŻEŃSTW. Życzymy wszelkich radości i pomyślności w każdych przyszłych planach i rekolekcjach.

 26. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w randkach, dzięki Państwu. Jesteśmy małżeństwem od 14 lat. Dziękujemy Bogu i św. Józefowi 🙂 za każdy wspólny dzień bycia ze sobą.  Bóg  powierzył nam 3 dzieci. Miło nam, że  Państwo tworzą taki piękny związek  i, że chcieli oraz mają dar przekazywania nam i innym małżeństwom jak można budować piękną  relację w zgodzie z Bożymi wartościami. Życzymy błogosławieństwa Bożego i pięknej trwałej  Miłości.

 27. Serdecznie dziękuję za te randki. Udało nam się z mężem obejrzeć razem tylko 1, a resztę oglądałam sama i starałam się mu opowiadać.

 28. Mamy 3 dzieci małych, pszczoły, ogród i teściów którymi, też się trzeba opiekować. Oboje pracujemy, mąż tzw. brygadówka. Bywa ciężko się znaleźć w tym wszystkim jako para. Te role i obowiązki przytłaczają. Bardzo podobały mi się treści przez Was przekazane. Są bardzo potrzebne, dają mi nadzieję, żeby nie zatracić się w tych wszystkich obowiązkach i nie zapominać o sobie. Dla nas randką jest nawet wypicie kawy razem rano, kiedy jeszcze dzieci śpią.

 29. Chciałbym Wam podziękować i pogratulować. Robicie dobrą robotę. Oglądałem Was z zainteresowaniem. Część filmów udało się też obejrzeć mojej żonie. Trudno było nam oglądać je razem. Właściwie nie wiem, dlaczego.

 30. Po pierwszym filmie o temperamentach zrobiliśmy testy w rodzinie i wśród sąsiadów. To mi pozwoliło zrozumieć nasze zachowania i zaakceptować niektóre z nich. Lubię rzeczy, które porządkują mi świat. Po drugim – o językach miłości odkryłem ten, którym posługuje się moja żona. Potem jeszcze był o finansach i ten o seksie. Oba inspirujące. Najsłabiej zapamiętałem ten o wychowaniu dzieci i konserwacji związku, a skoro było ich siedem, to pewnie powinien być jeszcze jeden. Ale nie pamiętam już, o czym był. Mam nadzieję, że uda Wam się poprowadzić wakacyjne rekolekcje. Bez względu na obostrzenia. Uważam, że kontakt daje nam więcej, niż izolacja. Życzę Wam radości z przygotowywania kolejnych dobrych programów.

 31. Chciałam serdecznie podziękować za niezwykle ubogacający i rozwijający nasze małżeństwo cykl randek. Poleciliśmy kolejną edycję znajomym i przyjaciołom, żeby mogli również się ubogacić w kolejnej edycji.

 32. Jesteśmy od 8 lat małżeństwem i należymy do wspólnoty rodzin, ale każde spotkanie ze sobą i impuls, który nam daliście to niezwykła motywacja do rozwoju i zbliżenia się oraz odkrycia siebie na nowo. Serdecznie Was pozdrawiamy i wspieramy. Również księdza Teodora wspieramy na patronie i codzienne odmawiamy rodzinny różaniec z 3 naszymi synami (zbiegiem okoliczności jeden z nich ma na imię Teodor). Z Panem Bogiem.

 33. Kochani. Jak ja Wam bardzo dziękuję za tę możliwość spotkań „Randki małżeńskie on-line”. Tyle lat marzyłam o tym, aby uczestniczyć z mężem w takich różnych spotkaniach. Raz nam się tylko udało być na weekendzie małżeńskim w Gródku nad Dunajcem. Bóg po latach jednak wysłuchuje. Często zapraszałam męża do posłuchania audycji dla małżonków we wtorki w Radiu Maryja (Kochane moje Radio, tyle z niego czerpię wiedzy), ale zawsze albo zmęczenie, albo brak czasu. A tu teraz przyszła taka możliwość do samego domu on-line i można było odtworzyć stosownie do obecności i wolnego czasu, i posłuchać. Jak ja Ci, BOŻE, za to dziękuję. Gdyby to było 30 lat temu (nasz staż małżeński: 33 lata), to zupełnie bym podejmowała inne decyzje i byłabym mądrzejsza. Tyle lat człowiek ma, a wciąż się czegoś uczy. Tak mi SERCE rozpiera radość, że chciałabym przekazać wszystkim małżeństwom – skorzystajcie z tego, nawet nowożeńcom, a chociażby po to, by właśnie uniknąć różnych kryzysów małżeńskich. Ja się dzielę tym z rodziną, znajomymi i zapraszam do wzięcia udziału w następnej edycji. Ja jeszcze raz będę chciała skorzystać z tego, jeśli oczywiście będzie to możliwe. Bardzo za wszystko dziękujemy

Zajrzyj do innych świadectw: