Ojcostwo a praca

warsztat online

Wyzwanie ojcowskie

Ojcem może być niemal każdy, a TATĄ tylko TY!

Ojcem zostajemy w jednej chwili, a tatą się STAJEMY.

Stań się najlepszym tatą, jakim możesz być dla swoich dzieci. „Podejmij rękawicę” i wyrusz z nami w ojcowskie wyzwanie. 

Pamiętaj, że:
gdziekolwiek jesteś, w miejscu jakim jesteś, w czasie jaki masz, przy zasobach jakie posiadasz – zawsze możesz coś zrobić

Możesz zdobyć nową wiedzę, uporządkować tę, którą masz, pozyskać konkretne wskazówki do budowania silnej więzi z dzieckiem i zacząć się cieszyć swoim ojcowskim powołaniem. 

Ojcostwo to nie dziadostwo!

Prowadzący

Warsztat jest opracowany na podstawie materiałów zgromadzonych podczas spotkania stacjonarnego z ojcami we Wrocławiu w 2019 roku.

Prowadzącym warsztat jest Andrzej Cwynar – założyciel i prezes naszej fundacji. Tata 3 dzieci, mąż jednej żony. Jest trenerem tato.net., liderem Ojcowskiego Klubu, liderem Crown oraz absolwentem Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie.

Andrzej dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w temacie ojcostwa. Sam porzucił pracę na wysokim stanowisku w banku, aby złapać ostatnią szansę na zbudowanie relacji ze swoją, wówczas 12-letnią, córką. Składając wypowiedzenie w pracy nie wiedział, co będzie dalej robił. Wiedział, że chce oddać swój czas rodzinie, aby wzmocnić z nimi więzi. Udało się i po 11 miesiącach założył fundację, aby pomagać innym ojcom budować silne rodziny. Rozpoczął od organizacji Biwaków Ojca z Dzieckiem i warsztatów małżeńskich, które fundacja organizuje do dziś.

Ojcostwo musi być na najwyższym możliwym poziomie!

O warsztacie

  • Wyzwanie ojcowskie rusza 23 czerwca – w Dzień Ojca.
  • Co tydzień otrzymasz od nas maila z nagraniem i zadaniem do wykonania.
  • Planujemy 7 maili z materiałami, więc przed nami 7 tygodni wędrówki po zakamarkach ojcowskich.
  • Wyślemy Ci zeszyt warsztatowy, abyś mógł sobie go wydrukować i wykonywać ćwiczenia.
  • Pracujesz sam, kiedy chcesz, w tempie, jakie jest dla Ciebie odpowiednie, bo ważniejszy jest kierunek niż prędkość!
  • Przejdziemy m.in. przez tematy: wpływ ojca na dziecko, zarządzanie sobą w czasie, angażowanie się, stałość, poznawanie dziecka, zadowolenie.
  •  Zachęcimy Cię, byś warsztaty zakończył konkretnym planem działania.
  • Podejmując decyzję o zmianie, bądź wytrwały i konsekwentny

Łatwiej tatą zostać, niż nim być!

I edycja wyzwania ojcowskiego RUSZYŁA.

Zapisz się do naszego newsletter, aby dostać informację o kolejnej edycji warsztatu.

Krok po kroku jak otrzymać dostęp do nagrań

1

Przejdź do formularza zapisu poniżej. Wypełnij formularz zgłoszenia, upewniając się, że wpisany adres e-mail jest poprawny.

2

Jeśli nie jesteś naszym subskrybentem newslettera, to potwierdź chęć dostawania maili, klikając w link zawarty w wiadomości, którą od nas otrzymasz (koniecznie sprawdź także foldery Oferta i SPAM). BEZ POTWIERDZENIA NIE BĘDZIESZ DOSTAWAĆ MAILI z materiałami.

3

Wyzwanie rusza 23 czerwca. Wtedy otrzymasz pierwszego maila z nagraniem i zadaniem do wykonania.

4

Jeśli nie otrzymasz maila, napisz do Alicji: alicja.zajac@dlarodziny.eu Sprawdzimy w bazie, co spowodowało wstrzymanie wysyłki.

 

 

5

Jeśli uznasz, że to dobry czas na wsparcie działań naszej fundacji, przejdź do zakładki WESPRZYJ NAS i przekaż darowiznę, która pomoże nam przygotować kolejne materiały szkoleniowe.

Jeśli nie możesz w tym momencie wesprzeć naszych działań finansowo, to i tak możesz skorzystać z Wyzwania Ojcowskiego. 😍

 Ufamy, że jak będziesz mógł, to wrócisz do nas ze wsparciem.

Razem tworzymy fundację, działamy #razemdlaRodziny. 
Zapraszamy Cię do naszej społeczności Darczyńców!

Życzymy owocnych warsztatów!

Dziękujemy za wsparcie naszych działań! Dzięki Tobie możemy tworzyć kolejne treści szkoleniowe. 

Polecamy inne wydarzenia w naszej Fundacji:

To cykl krótkich filmów, dotyczących m.in. rozwiązywania konfliktów w związku, dbania o wspólny dobrostan, właściwego określania granic, dbania o relacje małżeńskie.

To weekendowa wyprawa Ojca z Dzieckiem pod namioty w towarzystwie innych ojców. Czas zabawy i przebywania 1 na 1 ze swoim dzieckiem, ale też czas pracy nad swoim ojcostwem.

To wakacyjne wyjazdy rodzinne. Połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci.

To rekolekcje finansowe online, które trwają 12 tygodni. Czas ten przeznaczamy na poznanie Słowa Bożego, tego co Pan Bóg mówi na temat finansów. Odkrywamy jak pieniądze wpływają na jedność małżeńską i zgodę w rodzinie.