Nasze inicjatywy

Finanse po Bożemu

Bóg a pieniądze? Jak to połączyć i czy w ogóle tak się da? Okazuje się, że w Piśmie Świętym jest ponad 2350 wersetów na temat pieniędzy i zarządzania dobrami, które zostały nam dane. Wspólnie odnajdujemy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w sprawie finansów, zbliżamy się do Pana Boga, poznajemy Słowo Boże i dajemy Ci konkretne narzędzia do uporządkowania swojego finansowego “ogródka”. Rekolekcje są prowadzone na podstawie Kursu Finansowego Crown.

Wakacje nad morzem

STREFA RODZINNA

Co roku organizujemy wakacyjne wyjazdy rodzinne nad morze. Połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci. Proponujemy trzy grupy tematyczne:

Biwaki Ojca i Dziecka

STREFA RELACJI

Siła rodziny zależy od tego jak mocne więzi łączą małżonków, ale także rodziców z dziećmi. Organizujemy Biwaki Ojca z Dzieckiem, aby dać im przestrzeń do wzmocnienia ich relacji, do bycia sam na sam, do wspólnej zabawy i rozmowy. Ojciec zabiera na weekend jedno dziecko, aby całkowicie oddać mu swój czas. Oddzielnie są turnusy dla Ojca z Synem, oddzielnie dla Ojca z Córką.

Błędy finansowe w Biblii

STREFA ROZWOJU

Kurs oparty jest na książce Chucka Bentleya „Największe błędy finansowe opisane w Biblii. Jak ich unikać?”. Chucka Bentleya jest dyrektorem Crown w USA.

Warsztaty dla absolwentów kursu Crown, podczas których uczestnicy poznają jakie błędy popełnia się w finansach i dowiedzą się jak ich uniknąć.

Po ukończeniu kursu uczestnicy wyjdą bogatsi w wiedzę i silniejsi w stosowaniu narzędzi finansowych w codziennym życiu.

Bibliodrama stacjonarnie

STREFA DUCHOWA

Bibliodrama to SPOTKANIE ze SŁOWEM, drugim człowiekiem i samym sobą. Jest to czas dany TOBIE, abyś mógł wejść głębiej i dotknąć ŹRÓDŁA. Bibliodrama to narzędzie, które pomaga zrozumieć nie tylko Słowo, lecz Go doświadczyć i pokochać. Istotnym elementem takiego spotkania ze Słowem Bożym jest aktywność połączona nierozerwalnie z kreatywnością i spontanicznością. Można wyrazić siebie poprzez różne formy własnej twórczości: pisanie listu, wierszy, dowolnego tekstu, prac plastycznych, rzeźby czy nawet tańca. Wszystko dozwolone, aby móc jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga. 

Bibliodrama online

STREFA DUCHOWA

Bibliodrama to narzędzie, które pomaga zrozumieć nie tylko Słowo, lecz Go doświadczyć i pokochać. Bibliodrama będzie prowadzona przez Internet w formie warsztatowej przez komunikator Google Meet. To umożliwia każdemu z uczestników bycie widocznym i branie aktywnego udziału. Prowadzący będą sugerować różne ćwiczenia, które uczestnicy w wolności będą mogli wykonywać. Wszystkie spotkania będą prowadzone przez certyfikowanych liderów bibliodram Polskiego Towarzystwa Bibliodramy.

grant.jpg

Masz pomysł?

Jeśli masz pomysł na fajną inicjatywę napisz do nas! Wspieramy działania ewangelizacyjne innych ludzi.

Sfinansowaliśmy nagranie świadectw małżeństw uratowanych Bożą ręką. Zobacz efekty