Rekolekcje "Finanse po Bożemu"

Kurs finansowy na podstawie Edukacji Finansowej CROWN

Bóg a pieniądze? Jak to połączyć i czy w ogóle tak się da?

Okazuje się, że w Piśmie Świętym jest ponad 2350 wersetów na temat pieniędzy i zarządzania dobrami, które  zostały nam dane.

Możemy Tobie pomóc znaleźć odpowiedź na te i wiele innych pytań w tym temacie, tylko potrzebne jest przyjęcie zaproszenia na udział w kursie, które do Ciebie kierujemy 🙂

Wcześniej jednak prosimy, abyś wypełnił formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej.

Dlaczego warto zapisać się na rekolekcje finansowe?
foto_crown01.png

Pogłębisz Relacje z Panem Bogiem i małżonkiem

foto_crown02.png

Nauczysz się jak zaplanować budżet i wydatki

foto_crown03.png

Dowiesz się jak oszczędzać i inwestować

foto_crown04.png

Poznasz szczegóły na temat stylu życia

Kilka technicznych informacji od nas:

 • VIII edycja rekolekcji rozpocznie się 12 grudnia 2022 roku i potrwa do 17 marca 2023 roku. W obecnej, VII edycji rekolekcji, udział bierze 182 osoby 🙂 A w sumie kurs ukończyło już 855 osoby 🙂
 • Rekolekcje będą prowadzone internetowo w formie warsztatów przez komunikator Google Meet. Dzięki temu wszyscy uczestnicy jak i prowadzący będą mogli widzieć się wzajemnie  i brać aktywnie udziału w cotygodniowych, dwugodzinnych spotkaniach.
 • Oprócz cotygodniowych spotkań, uczestnicy będą mieli za zadanie wykonywać indywidualną pracę w oparciu o podręcznik i Pismo Święte oraz zadania finansowe – zajmuje to ok. 30 minut dziennie. Rekolekcje oparte są na kursie Crown. Do wykonania jest realna praca (nie jest to cykl konferencji), która wymaga zaangażowania i samodyscypliny. I tutaj mamy dobrą wiadomość 😃. Do pomocy i motywowania będzie własny opiekun, który swoją wiedzą i dobrym słowem będzie wspierał.
 • Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z godzinnej indywidualnej konsultacji z prowadzącym oraz możliwość uczestnictwa w kilku dodatkowych grupowych spotkaniach konsultacyjno-inspirujących.
 • Koszt udziału w kursie składa się z dwóch oddzielnych wpłat: opłata za kurs ponoszona przy zapisie na kurs, która zasila konto Fundacji oraz opłata za pakiet książek, które uczestnik zakupuje w Sklepie Crown
Co mówią uczestnicy?
5/5
Rewelacyjny kurs porządkujący finanse i podejście do nich, redukujący stres wynikający z bałaganu/zagubienia w tej sferze życia. Kurs zwięzły, systematycznie uporządkowany, mający u podstawy wartości ewangeliczne – prawdy nieprzemijające oraz mający na celu osiągnięcie dobra najwyższego i trwałego – życia wiecznego w niebie – przy minimalizacji stresu, dzięki dobrze ustawionym finansom. Organizacja kursu wzorowa. Wspaniale przeżyty czas studium indywidualnego i spotkań online. Rekolekcje gratis! Gorąco polecam każdemu.
5/5

Crown pozwolił mi uznać Jezusa jako Pana – również moich finansów. Do tej pory trochę było tak, że na moim portfelu założona była korona i one nade mną królowały. Kurs pozwolił mi spojrzeć na finanse z Bożej perspektywy. Odnowiłam spojrzenie i otrzymałam wolność w dawaniu i w sięganiu po radę. Uporządkowałam zarządzanie finansami w kwestii oszczędzania, inwestowania i wreszcie sporządziłam testament! Czuję się lekka i radosna, bo moje oczy patrzą na Mistrza, a uszy słyszą „To jest droga, idźcie nią!”

5/5

Polecam kurs na każdej drodze rozwoju chrześcijańskiego. Kurs pozwolił mi na przemyślenie wielu spraw. Przypomniałam sobie, jak ważna w życiu jest uczciwość – nawet w najmniejszych sprawach. Już widzę, że inaczej podchodzę do zakupów, starając się robić je zgodnie z wolą Bożą. Podobne zmiany widzę, jeśli chodzi o dawanie. Zdaję sobie sprawę, że główna praca wciąż przede mną i że CROWN tak naprawdę dopiero się zaczyna, gdyż teraz trzeba stosować zasady w praktyce i być w tym wytrwałym. Mam jednak wytyczoną ścieżkę.

Zainwestuj

Koszt kursu ponoszony w naszym fundacyjnym sklepie, przy zapisie:

 • 390 zł brutto (z 23% VAT) za osobę
 • 590 zł brutto (z 23% VAT) za małżeństwo
 • 650 zł brutto (z 23% VAT) za parę

Oprócz tego każdy uczestnik sam zakupuje materiały do kursu w Sklepie Crown (kliknij w pakiet poniżej i dokonaj zakupu):

 po wpisaniu kodu zniżkowego: DLARODZINY.EU wysyłka materiałów na terenie Polski – gratis!

Przeliczając koszt, który ponosi uczestnik na jedną roboczogodzinę wychodzi 16,25 zł.

Prawda, że to niski koszt? 🙂

Czemu tak mało? Ponieważ nie chcemy, aby pieniądze stanowiły przeszkodę we wzięciu udziału w rekolekcjach. Obserwujemy, że ta inwestycja zwraca się zazwyczaj bardzo szybko – często na długo przed zakończeniem kursu.

Jeśli zakończy się kurs i zobaczysz realne zmiany w swoim życiu, będziemy wdzięczni jak złożysz darowiznę na konto naszej Fundacji.

Gdybyś jednak uznał/a, że żadne znaczne zmiany nie zaszły w Twoim życiu – zwrócimy koszt uczestnictwa (dodamy, że taka sytuacja jeszcze się nie zdarzyła 😉 ).

Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny – zniżka 5%.

Gdyby jednak pieniądze miałyby być przeszkodą w wzięciu udziału w kursie – skontaktuj się z nami – spróbujemy temu zaradzić.

Zapisz się

Zapisy na VIII edycję rekolekcji rozpoczniemy w październiku 2022 roku.

 • Poniedziałek 20:00

  Prowadzący:

 • Wtorek 6:15

  Prowadzący:

 • Wtorek 9:00

  Prowadzący:

 • Wtorek 20:00

  Prowadzący:

 • Wtorek 21:00

  Prowadzący:

 • Czwartek 20:00

  Prowadzący:

 • Piątek 20:00

  Prowadzący:

Organizator

Fundacja dla Rodziny z Oławy www.dlarodziny.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz zawsze napisać lub zadzwonić.
Koordynator zapisów: Ewa Borzęcka ewa@dlarodziny.eu, tel. 531 171 500