Dni dla Rodziny

Fundacja dla Rodziny

Wojewoda Dolnośląski, Pan Jarosław Obremski, objął Honorowym Patronatem nasze Dni dla Rodziny w 2023 roku.

Fundacja dla Rodziny

Arcybiskup Józef Kupny potwierdził swoim błogosławieństwem działalność naszej Fundacji dla dobra rodzin.

Dialogi Małżeńskie

Wakacyjny wyjazd rodzinny w polskie góry połączony z warsztatami: Dialogi Małżeńskie.

Wychowywanie Dzieci

Wakacyjny wyjazd rodzinny w polskie góry połączony z warsztatami: Wychowywanie Dzieci.

Wakacje z Biblią

Wakacyjny wyjazd rodzinny w polskie góry połączony z warsztatami analizy Pisma Św.

Nie wiesz, od czego zacząć?

Chcesz jechać z nami na wakacje? Nie wiesz, od czego zacząć? Nie wiesz, jaki turnus wybrać? Podpowiadamy!

●   DIALOG MAŁŻEŃSKI Silna rodzina to przede wszystkim silne relacje małżonków. To my, rodzice, jesteśmy źródłem przykładu dla swoich dzieci. To nas obserwują, testują i naśladują. Warto zacząć od tego 🙂

● ●   WYCHOWYWANIE DZIECI  Kiedy nabierzemy już nieco wprawy w pracy nad małżeńską relacją, zapraszamy na wyjazd o tej tematyce. To świetnie uzupełnienie zagadnienia o życiu w rodzinie.

● ● ●   WAKACJE Z BIBLIĄ  Warto budować na silnym i mocnym fundamencie, dlatego właśnie podczas tych dni pochylamy się nad Słowem Bożym. Odkrywamy Jezusa w swoim małżonku, swoich dzieciach oraz głębiej poznajemy Jego miłość. I właśnie tę miłość później rozlewamy na naszych domowników!

Nie czekaj, nie zwlekaj. Podaruj sobie i swojej rodzinie czas, który dobrze przeżyty, będzie długo procentował. 

Polecamy inne wydarzenia w naszej Fundacji:

To cykl krótkich filmów, dotyczących m.in. rozwiązywania konfliktów w związku, dbania o wspólny dobrostan, właściwego określania granic, dbania o relacje małżeńskie.

To weekendowa wyprawa Ojca z Dzieckiem pod namioty w towarzystwie innych ojców. Czas zabawy i przebywania 1 na 1 ze swoim dzieckiem, ale też czas pracy nad swoim ojcostwem.

To wiosenny wyjazd rodzinny. Połączenie zajęć tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci.

To rekolekcje finansowe online, które trwają 12 tygodni. Czas ten przeznaczamy na poznanie Słowa Bożego, tego co Pan Bóg mówi na temat finansów. Odkrywamy, jak pieniądze wpływają na jedność małżeńską i zgodę w rodzinie.