Kurs "Największe błędy finansowe opisane w Biblii"

Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny potwierdził swoim błogosławieństwem działalność naszej Fundacji dla dobra rodzin. 

ZAPISZ SIĘ NA V EDYCJĘ KURSU, KTÓRY RUSZA 11 WRZEŚNIA 2023

Kontynuacja Kursu Finansowego CROWN

Kurs oparty jest na książce Chucka Bentleya „Największe błędy finansowe opisane w Biblii. Jak ich unikać?”. Chuck Bentley jest dyrektorem Crown w USA.

W swojej książce dzieli się własnymi doświadczeniami odnośnie błędów finansowych, które sam popełnił i które my możemy popełnić, nie stosując się do Biblijnych zasad finansowych lub stosując je niewłaściwie.

Poznaj je i naucz się ich unikać.

Dlaczego warto zapisać się na kurs?
foto_crown01.png

Pogłębisz relacje z Panem Bogiem i najbliższymi.

Błędy_www_01

Utrwalisz sobie wiadomości zdobyte na kursie Crown.

Błędy_www_02

Poznasz sposoby na uniknięcie błędów finansowych.

Błędy_www_03

Dowiesz się, co stoi za finansowym sukcesem.

Kilka technicznych informacji od nas:

  • Jest to nasz autorski kurs, przygotowany na podstawie książki Chucka Bentleya – dostosowany do polskich realiów.
  • W kursie mogą wziąć udział jedynie osoby, które ukończyły kurs finansowy Crown. 
  • Kurs ma formę warsztatów i będzie prowadzony internetowo przez komunikator Google Meet.
  • Czeka nas 12 spotkań po 2h, raz w tygodniu.
  • W tygodniu wykonujesz indywidualną pracę w oparciu o książkę i Pismo Święte oraz odpowiadasz na przygotowane pytania.
  • Grupka będzie max. 15 osobowa.
  • Gwarantujemy, że po ukończeniu kursu wyjdziesz bogatszy w wiedzę i silniejszy w stosowaniu narzędzi finansowych w codziennym życiu.
Co mówią uczestnicy?
5/5

Była to okazja do przypomnienia, utrwalenia i poszerzenia treści z wcześniejszych rekolekcji Finanse po Bożemu. Ale też było to często zupełnie nowe spojrzenie na dobrze znane przypowieści opisane w Biblii, których wcześniej nie odnosiłam do spraw finansowych, nie zauważałam w nich aspektu finansowego a tym bardziej błędów finansowych! Przeanalizowanie ich pod kątem błędów finansowych rzucało na nie zupełnie nowe światło. Podczas spotkań można było usłyszeć bardzo rzeczowe wypowiedzi uczestników cechujące się zdecydowanie większą dociekliwością niż w Finansach po Bożemu. Widoczna była większa dojrzałość do analizowania swojego życia pod kątem Bożych zasad ale i też czerpanie z doświadczeń wynikających z zaangażowania w Boże działania.

Lila

5/5

Moje oczekiwania  i mój główny cel, z myślą o którym znalazłam  się na tym Kursie  , został w pełni zaspokojony  czyli  pogłębienie  relacji z Panem Bogiem. Rozważanie i zgłębianie nieznanych mi fragmentów Biblii utwierdziło mnie w wierze i rozwinęło duchowo.

Układ książki Chucka Bentleya  „Największe błędy finansowe  opisane w Biblii” w oparciu o którą był ten Kurs jest  dla mnie taką podręczną instrukcją na dobre życie ,aby nie „podpaść” Panu  Bogu. Autor w prosty sposób  przedstawia konsekwencje bohaterów fragmentu  Pisma Świętego  ,a także jak nie wpaść  w pułapkę złych decyzji i wskazówki co robić ,aby przezwyciężyć pokusy. Pytania na końcu rozdziału skłaniały do myślenia nad wyborami w życiu, aby nie ponieść szkody na duszy.

Lidia

5/5

Kurs otwiera oczy na wgląd w swoje życie. Trzeba je przewartościować, ukazuje jak Bóg patrzy na nas i w jaki sposób pragnie byśmy żyli. Mnie uwrażliwił na potrzeby innych ludzi, zaczynam dostrzegać tych potrzebujących ale i działać. Już dziś wiem, że same deklaracje nie wiele wnoszą jeżeli nie są poparte przykładem rodzica. Moje postepowanie ma ogromny wpływ na postepowanie moich dzieci, jeżeli zobaczą że karmie głodnych, to one będą to traktować jak coś normalnego. To samo dotyczy podejścia do dóbr materialnych, nie są ważne, liczy sie człowiek, relacje, wiara, miłość i przede wszystkim życie w Bogu.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Trudno jest wymienić wszystkie korzyści z niego płynące, ale gorąca zachęcam do przejścia tych rekolekcji razem z Bogiem, bo naprawdę warto.

Marzena

Zainwestuj
  • 390 zł brutto (z 23% VAT) za osobę
  • 590 zł brutto (z 23% VAT) za małżeństwo
  • 650 zł brutto (z 23% VAT) za parę

Oprócz tego każdy uczestnik sam zakupuje książkę:

 

Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny – zniżka 5%.

Organizator

Fundacja dla Rodziny z Oławy
www.dlarodziny.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz zawsze napisać: crown@dlarodziny.eu