Największe błędy finansowe opisane w Biblii

kurs finansowy dla Absolwentów Kursu Crown

Fundacja dla Rodziny

Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny potwierdził swoim błogosławieństwem działalność naszej Fundacji dla dobra rodzin. 

VII EDYCJA KURSU RUSZY 18 MARCA 2024

Kontynuacja Kursu Finansowego CROWN

Kurs oparty jest na książce Chucka Bentleya „Największe błędy finansowe opisane w Biblii. Jak ich unikać?”. Chuck Bentley jest dyrektorem Crown w USA.

W swojej książce dzieli się własnymi doświadczeniami odnośnie błędów finansowych, które sam popełnił i które my możemy popełnić, nie stosując się do Biblijnych zasad finansowych lub stosując je niewłaściwie.

Poznaj je i naucz się ich unikać.

Dlaczego warto zapisać się na kurs?
Fundacja dla Rodziny

Pogłębisz relacje z Panem Bogiem i najbliższymi.

Fundacja dla Rodziny

Utrwalisz sobie wiadomości zdobyte na kursie Crown.

Fundacja dla Rodziny

Poznasz sposoby na uniknięcie błędów finansowych.

Fundacja dla Rodziny

Dowiesz się, co stoi za finansowym sukcesem.

Fundacja dla Rodziny

Kilka technicznych informacji od nas:

 • Jest to nasz autorski kurs, przygotowany na podstawie książki Chucka Bentleya – dostosowany do polskich realiów.
 • W kursie mogą wziąć udział jedynie osoby, które ukończyły kurs finansowy Crown („Finanse Po Bożemu”). 
 • Kurs ma formę warsztatów i będzie prowadzony internetowo przez komunikator Google Meet.
 • Czeka nas 12 spotkań po 2h, raz w tygodniu.
 • W tygodniu wykonujesz indywidualną pracę w oparciu o książkę i Pismo Święte oraz odpowiadasz na przygotowane pytania.
 • Grupka będzie max. 15 osobowa.
 • Gwarantujemy, że po ukończeniu kursu wyjdziesz bogatszy w wiedzę i silniejszy w stosowaniu narzędzi finansowych w codziennym życiu.

Po kursie uczestnicy dostają zaproszenie do elitarnego Klubu Świętego Józefa prowadzonego przez Liderkę ds. Modlitwy w Fundacji – Zosię Woronowicz. To wspólna modlitewna wędrówka przez cnoty i szlachetne cechy Świętego Józefa, które triumfują nad wszelkimi pokusami świata i przezwyciężają ludzkie błędy. Spotkania „klubu” odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca online. Więcej szczegółów otrzymasz po odbytym kursie 🙂

Co mówią uczestnicy?
5/5

Była to okazja do przypomnienia, utrwalenia i poszerzenia treści z wcześniejszych rekolekcji Finanse po Bożemu. Ale też było to często zupełnie nowe spojrzenie na dobrze znane przypowieści opisane w Biblii, których wcześniej nie odnosiłam do spraw finansowych, nie zauważałam w nich aspektu finansowego a tym bardziej błędów finansowych! Przeanalizowanie ich pod kątem błędów finansowych rzucało na nie zupełnie nowe światło. Podczas spotkań można było usłyszeć bardzo rzeczowe wypowiedzi uczestników cechujące się zdecydowanie większą dociekliwością niż w Finansach po Bożemu. Widoczna była większa dojrzałość do analizowania swojego życia pod kątem Bożych zasad ale i też czerpanie z doświadczeń wynikających z zaangażowania w Boże działania.

Lila

5/5

Moje oczekiwania  i mój główny cel, z myślą o którym znalazłam  się na tym Kursie  , został w pełni zaspokojony  czyli  pogłębienie  relacji z Panem Bogiem. Rozważanie i zgłębianie nieznanych mi fragmentów Biblii utwierdziło mnie w wierze i rozwinęło duchowo.

Układ książki Chucka Bentleya  „Największe błędy finansowe  opisane w Biblii” w oparciu o którą był ten Kurs jest  dla mnie taką podręczną instrukcją na dobre życie ,aby nie „podpaść” Panu  Bogu. Autor w prosty sposób  przedstawia konsekwencje bohaterów fragmentu  Pisma Świętego  ,a także jak nie wpaść  w pułapkę złych decyzji i wskazówki co robić ,aby przezwyciężyć pokusy. Pytania na końcu rozdziału skłaniały do myślenia nad wyborami w życiu, aby nie ponieść szkody na duszy.

Lidia

5/5

Kurs otwiera oczy na wgląd w swoje życie. Trzeba je przewartościować, ukazuje jak Bóg patrzy na nas i w jaki sposób pragnie byśmy żyli. Mnie uwrażliwił na potrzeby innych ludzi, zaczynam dostrzegać tych potrzebujących ale i działać. Już dziś wiem, że same deklaracje nie wiele wnoszą jeżeli nie są poparte przykładem rodzica. Moje postepowanie ma ogromny wpływ na postepowanie moich dzieci, jeżeli zobaczą że karmie głodnych, to one będą to traktować jak coś normalnego. To samo dotyczy podejścia do dóbr materialnych, nie są ważne, liczy sie człowiek, relacje, wiara, miłość i przede wszystkim życie w Bogu.

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Trudno jest wymienić wszystkie korzyści z niego płynące, ale gorąca zachęcam do przejścia tych rekolekcji razem z Bogiem, bo naprawdę warto.

Marzena

Zainwestuj
 • 390 zł brutto (z 23% VAT) za osobę
 • 590 zł brutto (z 23% VAT) za małżeństwo
 • 650 zł brutto (z 23% VAT) za parę

Oprócz tego każdy uczestnik sam zakupuje książkę:

Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny – zniżka 5%.

Zasady rezygnacji z rekolekcji :

 • jeśli ktoś zrezygnuje po spotkaniu organizacyjnym, a przed spotkaniem ‘’Początek Podróży’’, Fundacja zwraca 50% opłaty za kurs (wymagane jest zgłoszenie pisemne rezygnacji przez uczestnika na adres: crown@dlarodziny.eu – liczy się data wysłania wiadomości);
 • jeśli ktoś przejdzie przez cały kurs, zrobi wszystkie zadania, wypełni podręcznik użytkownika, zadania finansowe, nauczy się wersetów na pamięć, ma przynajmniej 80% obecności i dojdzie do wniosku, że kurs nic nie wniósł w jego życie, fundacja zwraca całość opłaty za kurs;
 • jeśli ktoś zrezygnuje w trakcie kursu, to może wziąć udział w kolejnej edycji za 50% ceny.
Zapisz się

VII edycja Kursu potrwa od 21.03 do 13.06. 2024 r. 

Fundacja dla Rodziny
Lider Crown Kamil Olas
Organizator

Fundacja dla Rodziny z Oławy
www.dlarodziny.eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz zawsze napisać: crown@dlarodziny.eu