Randki Małżeńskie

Randkowanie we dwoje

Zapraszamy Was do porandkowania we własnym domowym zaciszu. 

Czeka na Was 7 wspaniałych randek, które dobrze przeżyte mogą wynieść Wasze relacje na wyżyny. 

Wyobraźcie sobie spotkanie we dwoje, w domowej, romantycznej atmosferze, z cichą muzyką w tle, ze świecami na stole i pyszną kolacją. Prawda, że brzmi obiecująco? 

W tak przygotowanej scenerii obejrzyjcie sobie jeden odcinek randki z udziałem Roksany i Andrzeja, przedyskutujcie treści, które usłyszycie, wykonajcie zadania jakie przed Wami stawiają. Niech treści pracują w Waszych sercach, a nowe nawyki stają się dla Was codziennością. 

Ps. Pamiętajcie, żeby wcześniej uśpić dzieci 😉

Prezent od SERCA

Dajcie się zaprosić na Randkę z okazji walentynek/rocznicy lub tez bez okazji ofiarując sobie coś wartościowego – czas spędzony razem!  

Wyruszcie razem w 7-tygodniową przygodę randkową, która będzie czasem odrodzenia Waszego małżeństwa/poznania się w czasie narzeczeństwa.

Zapisując się na Randki Małżeńskie online, otrzymacie od nas serię maili, które będą rozłożone w przeciągu 7 tygodni (dwa maile w tygodniu). 😊  Jeden mail z odcinkiem randki, drugi z zadaniem do wykonania.

Zachęcamy, abyście ustalili jeden dzień w tygodniu oraz stałą godzinę, kiedy będziecie spotykać się na randce. Koniecznie zarezerwujcie ten czas w swoich kalendarzach i starajcie się nie przekładać spotkań. Każde małżeństwo zasługuje na czas dla siebie – przynajmniej raz w tygodniu.

Udział w Randkach jest bezpłatny. Wszystkie materiały otrzymacie za darmo!

Jeśli uznacie, że są wartościowe to zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji „cegiełką prezentową”, dzięki której będziemy mogli realizować kolejne projekty dla małżeństw.

Fundacja dla Rodziny

Krok po kroku jak otrzymać dostęp do nagrań

1

Przejdźcie do formularza zapisu poniżej. Wypełnijcie formularz zgłoszenia, upewniając się, że adres e-mail jest poprawny. ODZIELNY FORULARZ DLA PANI, ODDZIELNIE DLA PANA!

2

Potwierdźcie chęć uczestnictwa, klikając w link zawarty w wiadomości, którą od nas otrzymacie (koniecznie sprawdźcie także foldery Oferta i SPAM). BEZ POTWIERDZENIA NIE BĘDZIECIE DOSTAWAĆ MAILI.

3

Po zapisie otrzymacie powitalnego maila z instrukcją co dalej.

4

Jeśli nie otrzymacie maila, napiszcie na fundacja@dlarodziny.eu Sprawdzimy w bazie co spowodowało wstrzymanie maili.

5

Jeśli uznacie, że to dobry czas na wsparcie działań Fundacji, przejdźcie do zakładki WESPRZYJ NAS i przekażcie darowiznę, która pomoże nam przygotować kolejne materiały dla małżonków.

Tematy randek

Przed Wami siedem randek, każda o innej tematyce, każda o ważnej tematyce. Wszystkie poruszane treści są bardzo istotne w budowaniu jedności małżeńskiej, w podążaniu w tym samym kierunku – a o to przecież chodzi w małżeństwie.

Roksana i Andrzej mówią w nagraniach o:

  1. Temperamenty – odpowiadamy sobie na pytanie kim jesteśmy? Poznajemy różne rodzaje temperamentów, sprawdzamy jaki my mamy temperament i czym różnimy się od siebie. Poznaj siebie, aby poznać partnera.
  2. Kochanie siebie nawzajem – poznajemy różne typy języków miłości i jakim językiem miłości się posługujemy.
  3. Konflikty – jak radzić sobie z „kłodami” rzucanymi pod nogi.
  4. Jedność małżeńska w finansach – jak prowadzić budżet rodzinny.
  5. Dzieci – jak je przygotować do odpowiedzialności, jak je wychować i puścić w świat.
  6. Seks – mówimy o uwarunkowaniach kobiet i mężczyzn i o tym jak się w tym spotkać, aby seks w małżeństwie był dobry i satysfakcjonujący. 
  7. Konserwacja małżeństwa – jak dbać o siebie by wszystkie elementy układanki się ze sobą zgrywały.
Fundacja dla Rodziny

Jeśli nie możecie w tym momencie wesprzeć naszych działań finansowo, to i tak możecie skorzystać z naszych Randek Małżeńskich. 😍

 Ufamy, że jak będziecie mogli, to wrócicie do nas ze wsparciem.

Razem tworzymy Fundację, działamy #razemdlaRodziny. 
Zapraszamy Was do naszej społeczności Darczyńców!

Życzymy owocnego przeżywania Randek Małżeńskich!

Dziękujemy za wsparcie naszych działań! Dzięki Wam możemy tworzyć kolejne treści dla małżonków.

Polecamy inne wydarzenia w naszej Fundacji:

To cykl krótkich filmów, dotyczących m.in. rozwiązywania konfliktów w związku, dbania o wspólny dobrostan, właściwego określania granic, dbania o relacje małżeńskie.

To weekendowa wyprawa Ojca z Dzieckiem pod namioty w towarzystwie innych ojców. Czas zabawy i przebywania 1 na 1 ze swoim dzieckiem, ale też czas pracy nad swoim ojcostwem.

To wakacyjne wyjazdy rodzinne. Połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci.

To rekolekcje finansowe online, które trwają 12 tygodni. Czas ten przeznaczamy na poznanie Słowa Bożego, tego co Pan Bóg mówi na temat finansów. Odkrywamy jak pieniądze wpływają na jedność małżeńską i zgodę w rodzinie.