ewangelizacja

Ewangelizacyjny Konkurs Grantowy to propozycja dla wszystkich, którzy poczuli w sobie moc Ducha Świętego popychającą ich do świadczenia o Jezusie i ewangelizowania, odnaleźli sposób na kreatywne, innowacyjne, ale i długofalowe działania w tym kierunku, mają na to czas i przestrzeń – a brak im środków.

Lista dokumentów:

Chcesz zostać sponsorem dzieła ewangelizacji?

Wpłać dowolną kwotę na konto 14 1090 2428 0000 0001 3681 7716 z tytułem „darowizna na cele statutowe – cele kultu religijnego – grant ewangelizacyjny” lub skontaktuj się z nami!

 

Inne nasze inicjatywy:

Polecamy inne wydarzenia w naszej Fundacji:

To cykl krótkich filmów, dotyczących m.in. rozwiązywania konfliktów w związku, dbania o wspólny dobrostan, właściwego określania granic, dbania o relacje małżeńskie.

To weekendowa wyprawa Ojca z Dzieckiem pod namioty w towarzystwie innych ojców. Czas zabawy i przebywania 1 na 1 ze swoim dzieckiem, ale też czas pracy nad swoim ojcostwem.

To wakacyjne wyjazdy rodzinne nad morze. Połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci.

To rekolekcje finansowe online, które trwają 12 tygodni. Czas ten przeznaczamy na poznanie Słowa Bożego, tego co Pan Bóg mówi na temat finansów. Odkrywamy jak pieniądze wpływają na jedność małżeńską i zgodę w rodzinie.