Przyłącz się do nas!

Zapraszamy Cię do wspólnego budowania Fundacji dla Rodziny. Możesz wesprzeć nasze działania poprzez: 

Pomódl się

Możesz się za nas pomodlić. Zależy nam, aby to, co robimy było tylko i wyłącznie na większą Chwałę Bożą!
Codziennie o godzinie 12.00 łączymy się na wspólnej modlitwie Anioł Pański na www.aniol.dlarodziny.eu Dołącz do nas! Modlimy się także Słowem Bożym - zerknij na www.dlarodziny.eu/grupy-modlitwy

Polub nas!

 Jesteśmy obecni na Facebooku i kanale YouTube, gdzie znajdują się spoty promocyjne! Pomóż nam w rozpowszechnianiu rekolekcji, grafik, wydarzeń i rozważań udostępniając je na swoim Facebook, komentując i lajkując. To dla nas bardzo ważne! Posty, które mają dużo udostępnień i komentarzy są promowane przez FB i YT i trafiają do większej ilości osób.

Zostań wolontariuszem

Chcesz dołączyć do ludzi działających z pasją? Przyjmujemy każdego Bożego człowieka, który ma swoje pomysły na usprawnienie rodzin, ale także tych, co chcą realizować pomysły innych. Napisz do nas przez formularz kontaktowy. Rąk do pracy nigdy dość!!

Dołącz do grupy Razem dla rodziny.eu

Stworzyliśmy przyjazną grupę ludzi pozytywnie zakręconych, którzy chcą działać na polu rodzinnym! Jest to bezpieczna przestrzeń do wymiany doświadczeń, wiedzy, uczuć. Przyjmujemy do niej nie tylko darczyńców i wolontariuszy Fundacji, ale wszystkich, którym los polskich rodzin nie jest obojętny!!