Wychowywanie dzieci

Fundacja dla Rodziny

Wojewoda Dolnośląski, Pan Jarosław Obremski, objął Honorowym Patronatem nasze Dni dla Rodziny w 2023 roku.

Fundacja dla Rodziny

Arcybiskup Józef Kupny potwierdził swoim błogosławieństwem działalność naszej Fundacji dla dobra rodzin.

Dni dla Rodziny

Zatrzymaj się na chwilę nad swoim rodzicielstwem. Przemyśl, czy w dobrym kierunku podążasz jako rodzic i czy dobre metody wychowawcze stosujesz wobec dzieci. Czy umiesz przekazać im zachowania, zasady, wartości, na który Ci zależy? Celem tych warsztatów jest pogłębienie relacji poprzez wspólne spędzenie czasu oraz głębszego zrozumienia drugiego człowieka.

Dlaczego warto pojechać na rekolekcje?
Fundacja dla Rodziny

Pogłębicie relacje z Panem Bogiem, małżonkiem i dziećmi

Fundacja dla Rodziny

Poznacie przyjazne metody wychowawcze

Fundacja dla Rodziny

Dowiecie się, w jaki sposób inwestować w relacje z dziećmi

Fundacja dla Rodziny

Spędzicie czas z dziećmi nad morzem budując zamki z piasku

Z dzieckiem jest jak z pudełkiem – zauważyłam – Trudno wyjąć coś, czego się nie włożyło

Zapraszamy Was, aby zatrzymać się na chwilę nad swoim rodzicielstwem. Przemyśleć, czy w dobrym kierunku podążamy jako rodzice i czy dobre metody wychowawcze stosujemy wobec naszych dzieci. Czy umiemy przekazać im zachowania, zasady, wartości, na których nam zależy?

Co mówią uczestnicy?
5/5

Rekolekcje pomogły stanąć mi obok problemów wychowawczych i zobaczenie co robię źle, powielając schematy wyniesione z domu. Pozwoliły mi poznać wiele technik, które pozwalają na zmniejszenie poziomu restrykcji i zachęcenie dzieci do współpracy. 

5/5

Doświadczenie spotkania z innymi rodzicami wierzącymi- bezcenne. Zastrzyk energii i motywacji na branie oddechu, energii do lepszego bycia rodzicem. Umocnienie w jedności małżeńskiej, próba stworzenia jednego frontu, danie siebie w małżeństwie mocnego wsparcia.

5/5

Poukładanie, uporządkowanie metod wychowawczych. Pomogły zdać sobie sprawę z tego jak dużo zależy od odpowiedniego podejścia do wychowania, to znaczy: kwestia jasnego komunikowania o konsekwencjach przekraczania granic.

5/5
5/5
5/5