Mam dla was propozycję! Ojcowskie wyzwania na każdy tydzień. Co wy na to ?

Działa to tak. W każdą niedzielę wieczorem wrzucam na fb wyzwanie na cały tydzień. Następnie w komentarzach można pochwalić się swoimi sukcesami i/lub porażkami. Wyzwania są proste ale od prostych rzeczy należy zacząć. Poza tym proste rzeczy często są najtrudniejsze. Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie codziennie czy np. 2 razy w tygodniu. Ważne aby działać i nie przejmować się porażkami.
#Wyzwanie 1 – Czytaj swojemu dziecku przez 10 min.

Zapraszam na warsztaty: ojcostwo a praca
1.12.2018r. 9-17. Szczegóły i zapisy: https://goo.gl/vnZjsg

Polecamy inne wydarzenia w naszej Fundacji:

To cykl krótkich filmów, dotyczących m.in. rozwiązywania konfliktów w związku, dbania o wspólny dobrostan, właściwego określania granic, dbania o relacje małżeńskie.

To weekendowa wyprawa Ojca z Dzieckiem pod namioty w towarzystwie innych ojców. Czas zabawy i przebywania 1 na 1 ze swoim dzieckiem, ale też czas pracy nad swoim ojcostwem.

To wakacyjne wyjazdy rodzinne. Połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci.

To rekolekcje finansowe online, które trwają 12 tygodni. Czas ten przeznaczamy na poznanie Słowa Bożego, tego co Pan Bóg mówi na temat finansów. Odkrywamy jak pieniądze wpływają na jedność małżeńską i zgodę w rodzinie.