Zachęcam Cię do bezpłatnego pobrania kilku wartościowych pozycji na temat finansów:

.

Kiedy konieczna jest zmiana zawodu
E-book napisany przez Zdzisława Miarę zawierający cenne wskazówki dla osób, których dotyczy zmiana pracy, ścieżki zawodowej lub wyboru właściwej ścieżki edukacyjnej.

Słowa pełne nadziei
Zestaw różnych Bożych obietnic, które w obecnych czasach warto sobie nie tylko przypomnieć, ale o nich każdego dnia pamiętać.

.

.

Jeśli chcesz wziąć w udział w Rekolekcjach on-line: „Finanse po Bożemu” – na podstawie kursu finansowego CROWN 
zapisz się klikając w ten link: Rekolekcje on-line: „Finanse po Bożemu”

 

Polecamy inne wydarzenia w naszej Fundacji:

To cykl krótkich filmów, dotyczących m.in. rozwiązywania konfliktów w związku, dbania o wspólny dobrostan, właściwego określania granic, dbania o relacje małżeńskie.

To weekendowa wyprawa Ojca z Dzieckiem pod namioty w towarzystwie innych ojców. Czas zabawy i przebywania 1 na 1 ze swoim dzieckiem, ale też czas pracy nad swoim ojcostwem.

To wakacyjne wyjazdy rodzinne. Połączenie rekolekcji tematycznych z odpoczynkiem. Do południa małżonkowie uczestniczą w warsztatach, a popołudniu mają czas dla siebie i swoich dzieci.

To rekolekcje finansowe online, które trwają 12 tygodni. Czas ten przeznaczamy na poznanie Słowa Bożego, tego co Pan Bóg mówi na temat finansów. Odkrywamy jak pieniądze wpływają na jedność małżeńską i zgodę w rodzinie.