Fundacja

Zarząd

Pomagamy wzmacniać relacje w rodzinach.
Pokazujemy ludziom, że można to osiągnąć, że warto zawalczyć o rodzinę– i są na to sposoby.
Wystarczy podjąć decyzję i być konsekwentnym. To się opłaca.

Jestem pomysłodawcą i założycielem Fundacji.

Przez 18 lat pracowałem w instytucjach finansowych – ostatnio jako Private Banker i z-ca dyr oddziału. W tym czasie wstąpiłem z żoną do wspólnoty i po okresie „brania” przyszedł czas „dawania”. Najpierw organizowaliśmy wydarzenia formacyjne, a obecnie bardziej skupiamy się na warsztatach, konferencjach i różnych inicjatywach wspierających rodziny. Kiedy liczba uczestników w jednym roku przekroczyła 1 000 osób postanowiliśmy założyć Fundację Dla Rodziny – do współtworzenia której serdecznie Cię zapraszamy.

ANDRZEJ CWYNAR

Prezes fundacji

Współpracownicy

foto_ewa

Ewa Borzęcka

Vice Prezes Fundacji
Szczęśliwa żona i mama 3 chłopaków. Lubi tańczyć, chodzić po górach. W wolnym czasie, którego wciąż jej brakuje, czyta książki. Z Fundacją związana od samego początku.

Ania Sz.

Anna Szpunar - Czyżycka

Specjalistka ds. finansowo - administracyjnych
Żona i mama 3 dzieci. Lubi piesze wędrówki, szczególnie po górach. Uwielbia czytać.

Ania K.

Anna Krawczak

Specjalistka ds. kadrowych

Alicja Zając

Specjalistka PR
Żona i mama 2 dzieci. Ożywia swoimi pomysłami profile społecznościowe naszej Fundacji. Zajmuje się także nagrywaniem i montażem filmów dla Fundacji.

Kamil Olas

Lider ds. Kursu Crown w Fundacji
Agent nieruchomości, przedsiębiorca prowadzący własną firmę, lider edukacji finansowej Crown, pasjonat Bożych zasad finansowych. ‘’Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie z Bogiem ‘’.

Waldemar Rożek

Lider ds. Biwaków Ojca z Dzieckiem
Mąż Ani, tato 4 dzieci. Nauczyciel wychowania fizycznego. jego pasją stało się ojcowanie. Rozwija się duchowo rodzinnie w Domowym Kościele, po męsku w Wojownikach Maryi, a po ojcowsku w Ojcowskim Klubie tato.NET w Oławie.

Krzysztof Chłopek

Specjalista ds. promocji i fundrasingu
Mąż i ojciec 2 dzieci. Zakochany w Słowie, szukający go i znajdujący w najmniej spodziewanych miejscach, o czym zaraz biegnie informować najbliższych. Z pasją do piłki nożnej, w której realizuje się jako trener oraz do książek.

Adam Niedzielski

Specjalista IT
Mąż i ojciec 4 dzieci. Od 2006 roku tworzy systemy IT. Zajmuje się konsultingiem jakości oprogramowania. Zawsze chętny do pomocy innym szczególnie z problemami technicznymi. Miłośnik kolarstwa górskiego i gier komputerowych.

Opiekun Duchowy

KS. JANUSZ GORCZYCA

„I będziecie moimi świadkami aż po krańce ziemi” Dz 1, 8 – motto kapłańskie

Obecny w Fundacji od samego początku, nasz duchowy opiekun. Jest proboszczem w parafii św. Maurycego we Wrocławiu. Wspiera nas modlitwą, dobrą radą i obecnością na organizowanych wydarzeniach.

Ksiądz Janusz lubi aktywnie spędzać czas na wędrówkach górskich, pływaniu, tenisie stołowym oraz narciarstwie. Lubi słuchać muzyki poważnej i jazzu. interesuje się także fotografią.

Jest sangwinikiem z domieszką choleryka. Pogodny, towarzyski i trochę romantyk. Jak sam podkreśla – nie lubi konfliktów i atmosfery walki.

Komisja Rewizyjna

Dominik Radziszowski

Informatyk i przedsiębiorca. Mąż i ojciec 5 dzieci. Związany od zawsze z Ruchem Światło - Życie.

Marcin Dz.

Marcin Dziki

Radca Prawny i mediator sądowy. Prywatnie miłośnik jeździectwa, wycieczek rowerowych oraz literatury.

Monika Madej-Wójcik

Liderzy Crown

Andrzej Cwynar

Ekonomista z doświadczeniem w finansach i private bankingu. Założyciel Fundacji dla Rodziny; Lider CROWN; Trener Tato.net i Lider Ojcowskiego Klubu; Nauczyciel NPR; Lider Bibliodramy. Mąż Roksany i tato trójki dzieci; Uwielbia Bożą ekonomię i nowe wyzwania.

Beata Dyko

Liderka CROWN. Ukończyła kurs teologii życia konsekrowanego. Należy do wspólnoty Cisi Pracownicy Krzyża – stowarzyszenia osób świeckich konsekrowanych.
Jej motto to: „Przeszkody są po to, by je pokonywać, a nie po to, by one pokonywały mnie” Bł. Luigi Novarese

Aneta Dębska

Kocha pracować z ludźmi. Na swoim koncie ma cenne doświadczenie pracy jako opiekun osób niepełnosprawnych. Wolontariuszka Fundacji dla Rodziny. Ostatnie 10 lat spędziła w Anglii. Prywatnie: żona z 20-letnim stażem, mama trójki dzieci.

Dorota Kmiecik

Mama 3 dzieci. Żyje na co dzień Bożymi zasadami zarządzania finansami, poznanymi na kursie CROWN. Czuje, że dzięki temu jej życie staje się coraz bardziej świadome a relacja z Bogiem coraz bliższa. Z zawodu ekonomistka, pracuje w jednostce budżetowej.

Katarzyna Kasendra

Żona i mama 8 latki, z którą wspólnie angażują się w dzieła Fundacji. Zachwyca ją artyzm Boży i całe piękno, które dla nas stworzył. Uwielbia kontakt z naturą, podróże, polskie morze i bycie Mamą. Interesuję się psychologią, projektowaniem wnętrz i sztuką. Zawodowo związana z rynkiem finansów.

Teresa Adamczyk

Żona, mama dwójki dzieci. Dotychczasowy Tutor w Fundacji dla Rodziny. Odkrywa pasję w pracy z ludźmi w zakresie zarządzania finansami zgodne z wartościami chrześcijańskimi oraz kształci się w tym kierunku. Chętnie swój czas poświęca służąc innym ludziom.

Angelika Rojek

Szczęśliwa żona i mama 2 dzieci. Jest fanką polskiego morza i naszych nadbałtyckich plaż oraz wielbicielką dobrej kuchni. Zawodowo wieloletni zarządca 2 firm oraz menadżer prawie 40 osobowego zespołu. Wolontariusz Fundacji dla Rodziny oraz Leader Edukacji Finansowej Crown.

Jola Korzyńska

Żona i mama 3 córek. Zachwyciła ją mądrość Boża i praktyczność Pisma Świętego. Jej pragnieniem serca jest wprowadzenie nauki Bożej o finansach dla dzieci w całej Polsce i poza jej granicami. Działa także w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO, jest członkiem Straży Honorowej NSM oraz Rycerstwa Niepokalanej.

Natalia Nalepa

Żona i mama. Bardzo lubi piec i gotować, kocha przyrodę i piękno w każdej postaci. Mieszka w Hiszpanii. W 2016 roku doznała miłosierdzia Bożego i od tamtego czasu pragnie rozwijać i pogłębiać swoją relację z Bogiem.

Andrzej Graczyk

Mąż i ojciec. Pracownik Centrum Informatyki MF, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, entuzjasta finansów osobistych i inwestowania. Po nawróceniu pasjonat pogłębionej formacji duchowej, członek wielu wspólnot i Instytutu Duchowości.

Anna Elak

Managerka domowego ogniska – żona Jacka i mama trójki dzieci. Lubi czytać książki, chodzić do kina, podróżować oraz jeździć na rowerze i pływać. Zawsze otwarta na pomoc innym.

Mirosław Zaleski

Mąż Anny i tato 2 dzieci. Stale szukający Boga i nieustannie się nawracający. Prawie 20 lat spędzonych w bankowości zaowocowało rozległą wiedzą w dziedzinie finansów, kredytów itp., ale przede wszystkim skłoniło go do poszukiwania drogi do usług finansowych uczciwych i autentycznie nastawionych na Klienta.

Piotr Radojewski

Mąż i ojciec. Absolwent administracji oraz ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracuje w centrum rozliczeniowo księgowym w międzynarodowej korporacji w branży logistycznej. Interesuje się finansami osobistymi oraz inwestowaniem. Jest ewangelizatorem świeckim.

Karolina Dulska

Żona jedynego męża Jakuba i mama czwórki córek. Z wielką radością i odpowiedzialnością zajmuję się domem i wychowaniem Bożych dzieci. W wolnym czasie lubi podróżować, czytać książki, chodzić po górach, jeździć rowerem, piec i gotować a przede wszystkim spotykać się z ludźmi.

Anna Sankowska

Lider Edukacji Finansowej CROWN, wolontariusz Fundacji dla Rodziny oraz Dobry Anioł Fundacji SMS z Nieba. Z zawodu nauczycielka wychowania przedszkolnego i logopeda. Prywatnie żona i mama dwóch córek. Bardzo lubi wyzwania.

Teresa Węglarz

Żona i mama czwórki dzieci. Wolontariuszka Fundacji dla rodziny i lider CROWN. Jej pasją to ogrodnictwo. W życiu kieruje się Słowem Bożym i zawartymi w nim wskazówkami . Jest zachwycona Mądrością Boga i Jego troską o każdego człowieka.

Monika Młodawska

Żona Mateusza i mama 3 dzieci, kończąca razem z mężem pilotaż Domowego Kościoła. Ekonomistka, pracująca w sektorze bankowym, zafascynowana Bożymi zasadami finansowymi.