Fundacja

Zarząd

Pomagamy wzmacniać relacje w rodzinach.
Pokazujemy ludziom, że można to osiągnąć, że warto zawalczyć o rodzinę– i są na to sposoby. Wystarczy podjąć decyzję i być konsekwentnym. To się opłaca.

Jestem pomysłodawcą i założycielem Fundacji.

Przez 18 lat pracowałem w instytucjach finansowych – ostatnio jako Private Banker i z-ca dyr oddziału. W tym czasie wstąpiłem z żoną do wspólnoty i po okresie „brania” przyszedł czas „dawania”. Najpierw organizowaliśmy wydarzenia formacyjne, a obecnie bardziej skupiamy się na warsztatach, konferencjach i różnych inicjatywach wspierających rodziny. Kiedy liczba uczestników w jednym roku przekroczyła 1 000 osób postanowiliśmy założyć Fundację Dla Rodziny – do współtworzenia której serdecznie Cię zapraszamy.

ANDRZEJ CWYNAR

Prezes fundacji

Fundacja dla Rodziny

Roksana Cwynar

Wiceprezes Fundacji Szczęśliwa żona i mama 3 dzieci. Pedagog specjalny - terapeutka. Prowadzi swoją działalność gospodarczą jako nauczycielka języka angielskiego.

Fundacja dla Rodziny

Ewa Borzęcka

Wiceprezes Fundacji Szczęśliwa żona i mama 3 chłopaków. Lubi tańczyć, chodzić po górach. W wolnym czasie, którego wciąż jej brakuje, czyta książki. Z Fundacją związana od samego początku.

Współpracownicy

MariolaD_cieplykontrast

Mariola Dąbrowska

Koordynator ds. komunikacji
Szczęśliwa żona i mama po trzykroć. Boga odkrywa w kontakcie z drugim człowiekiem. Aktywatorka. Lubi, gdy rzeczy się dzieją. Kocha spędzać czas z bliskimi i wędrować po górach. W fundacji odpowiada za utrzymanie i rozwój komunikacji.

Fundacja dla Rodziny

Anna Krawczak

Koordynator ds. kadrowych
Żona i mama dorosłych dzieci. Z wykształcenia polonista, logopeda i nauczyciel wych. przedszkolnego. Zawodowo pomaga w zarządzaniu siecią przedszkoli i żłobków. Zakochana w Panu Bogu, Kościele i liturgii.

FDR_SylwiaKozakiewicz

Sylwia Kozakiewicz

Asystentka księgowości
Żona i mama. Lubi wędrówki po górach i czytać książki. Góry uczą jej pokory, cierpliwości, determinacji i wytrwałości, a książki poszerzają horyzonty i pozwalają marzyć. Nie ma dla niej przeszkód nie do pokonania.

Fundacja dla Rodziny

Anna Culic

Asystentka Biura
Żona i mama trójki dzieci. Miłośniczka kawy, muzyki filmowej i klasycznej. Uwielbia sentymentalne spacery po mieście, jak również te na łonie natury.

Fundacja dla Rodziny

Alicja Zając

Specjalistka ds. social mediów
Żona i mama 2 dzieci. Ożywia swoimi pomysłami profile społecznościowe naszej Fundacji. Zajmuje się także nagrywaniem i montażem filmów dla Fundacji.

Fundacja dla Rodziny

Katarzyna kucyniak

Specjalistka ds. social mediów

Weronika Żelazowska

Specjalista ds. administracji
Ukończyła kryminologię oraz administrację. W wolnym czasie pochłania literaturę faktu. Jej pasją jest montaż filmów, którą wytrwale zgłębia podążając za najlepszymi technikami. Co możemy obserwować na naszym FB i YT.

Fundacja dla Rodziny

Krzysztof Chłopek

Specjalista ds. promocji i fundrasingu
Mąż i ojciec 3 dzieci. Zakochany w Słowie, szukający go i znajdujący w najmniej spodziewanych miejscach, o czym zaraz biegnie informować najbliższych. Z pasją do piłki nożnej, w której realizuje się jako trener oraz do książek.

Fundacja dla Rodziny

Adam Niedzielski

Specjalista IT
Mąż i ojciec 4 dzieci. Od 2006 roku tworzy systemy IT. Zajmuje się konsultingiem jakości oprogramowania. Zawsze chętny do pomocy innym szczególnie z problemami technicznymi. Miłośnik kolarstwa górskiego i gier komputerowych.

Fundacja dla Rodziny

Zofia Woronowicz

Lider ds. Modlitwy
Żona i mama. Wraz z mężem formują się w Spotkaniach Małżeńskich. Zachwycona działaniem Ducha Świętego, któremu oddaje się całkowicie, angażując w inicjatywy modlitewne w Fundacji: "Dusza zbroi się przez modlitwę do walki wszelakiej. W jakimkolwiek dusza jest stanie, powinna się modlić." (Dz 146)

Fundacja dla Rodziny

Kamil Olas

Lider ds. Kursu Crown
Mąż i ojciec. Agent nieruchomości, przedsiębiorca prowadzący własną firmę, lider edukacji finansowej Crown, pasjonat Bożych zasad finansowych. ‘’Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie z Bogiem ‘’.

Fundacja dla Rodziny

Waldemar Rożek

Lider ds. Biwaków Ojca z Dzieckiem
Mąż Ani, tato 4 dzieci. Nauczyciel wychowania fizycznego. Jego pasją stało się ojcowanie. Rozwija się duchowo rodzinnie w Domowym Kościele, po męsku w Wojownikach Maryi, a po ojcowsku w Ojcowskim Klubie tato.NET w Oławie.

Opiekun Duchowy

Fundacja dla Rodziny
KS. JANUSZ GORCZYCA

„I będziecie moimi świadkami aż po krańce ziemi” Dz 1, 8 – motto kapłańskie

Obecny w Fundacji od samego początku, nasz duchowy opiekun. Jest proboszczem w parafii św. Maurycego we Wrocławiu. Wspiera nas modlitwą, dobrą radą i obecnością na organizowanych wydarzeniach.

Ksiądz Janusz lubi aktywnie spędzać czas na wędrówkach górskich, pływaniu, tenisie stołowym oraz narciarstwie. Lubi słuchać muzyki poważnej i jazzu. interesuje się także fotografią.

Jest sangwinikiem z domieszką choleryka. Pogodny, towarzyski i trochę romantyk. Jak sam podkreśla – nie lubi konfliktów i atmosfery walki.

Komisja Rewizyjna

Fundacja dla Rodziny

Dominik Radziszowski

Informatyk i przedsiębiorca. Mąż i ojciec 5 dzieci. Związany od zawsze z Ruchem Światło - Życie.

Fundacja dla Rodziny

Marcin Dziki

Radca Prawny i mediator sądowy. Prywatnie miłośnik jeździectwa, wycieczek rowerowych oraz literatury.

Fundacja dla Rodziny

Monika Madej-Wójcik

Żona i mama, razem z mężem formuje się w Domowym Kościele. Od kilku lat zajmuje się sprawozdawczością finansową w NGO.

Liderzy Crown

Fundacja dla Rodziny

Andrzej Cwynar

Ekonomista z doświadczeniem w finansach i private bankingu. Założyciel Fundacji dla Rodziny; Lider CROWN; Trener Tato.net i Lider Ojcowskiego Klubu; Nauczyciel NPR; Lider Bibliodramy. Mąż Roksany i tato trójki dzieci; Uwielbia Bożą ekonomię i nowe wyzwania.

Fundacja dla Rodziny

Dorota Liss

Żona i mama szóstki dzieci, teściowa i babcia. Jest Prezesem Zarządu Fundacji Odnowa. Formuje się we Wspólnocie Przymierza Gwiazda Betlejemska. Służy w parafii jako organistka i doradca życia rodzinnego. Od 20 lat prowadzi warsztaty dla rodziców i wychowawców.

Fundacja dla Rodziny

Aneta Dębska

Kocha pracować z ludźmi. Na swoim koncie ma cenne doświadczenie pracy jako opiekun osób niepełnosprawnych. Wolontariuszka Fundacji dla Rodziny. Ostatnie 10 lat spędziła w Anglii. Prywatnie: żona z 20-letnim stażem, mama trójki dzieci.

Fundacja dla Rodziny

Dorota Kmiecik

Mama 3 dzieci. Żyje na co dzień Bożymi zasadami zarządzania finansami, poznanymi na kursie CROWN. Czuje, że dzięki temu jej życie staje się coraz bardziej świadome a relacja z Bogiem coraz bliższa. Z zawodu ekonomistka, pracuje w jednostce budżetowej.

Marysia Lalik

Fundacja dla Rodziny

Agnieszka Cudak

Szczęśliwa żona i mama 3 trójki dzieci. Zachwyca się tym, co stworzył Bóg, jak tym wszystkim niesamowicie kieruje i jakie daje narzędzia, aby pełnić Jego wolę i być szczęśliwym. Lubi uczyć się od innych, spacery z kijkami oraz zdrowotną dietę keto.

Fundacja dla Rodziny

Anna Sankowska

Wolontariusz Fundacji dla Rodziny oraz Dobry Anioł Fundacji SMS z Nieba. Z zawodu nauczycielka wychowania przedszkolnego i logopeda. Prywatnie żona i mama dwóch córek. Bardzo lubi wyzwania.

Fundacja dla Rodziny

Andrzej Graczyk

Mąż i ojciec. Pracownik Centrum Informatyki MF, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, entuzjasta finansów osobistych i inwestowania. Po nawróceniu pasjonat pogłębionej formacji duchowej, członek wielu wspólnot i Instytutu Duchowości.

Fundacja dla Rodziny

Michał Ciesielski

Mąż i tato dwójki dzieci. Elektryk z zacięciem kolekcjonerskim. Od kilku lat powracający do Pana Boga. Uczestnictwo w kursie Crown trochę z ciekawości bez większych oczekiwań w efekcie całkowicie przebudowało system wartości i podejście do finansów. Dlatego chce się tym dzielić dalej.

Fundacja dla Rodziny

Natalia Gorlikowska

Fundacja dla Rodziny

Katarzyna Kasendra

Żona i mama. Z córką wspólnie angażują się w dzieła Fundacji. Zachwyca ją artyzm Boży i całe piękno, które dla nas stworzył. Uwielbia kontakt z naturą, podróże, polskie morze i bycie Mamą. Interesuję się psychologią, projektowaniem wnętrz i sztuką. Zawodowo związana z rynkiem finansów.

Fundacja dla Rodziny

Rozalija Pavtel

Żona i mama. Zawodowo pracuje z zarządami firm. Najbardziej odnajduje siebie i wypoczywa w gronie najbliższych oraz na łonie przyrody, uwielbia jazdę rowerem.

Fundacja dla Rodziny

Monika Młodawska

Żona i zaangażowana mama 3 dzieci. Zawodowo związana z rynkiem bankowym. Uwielbia podróżować i zwiedzać świat. Formuje się z mężem w Domowym Kościele.

Fundacja dla Rodziny

Dorota Bąkowska

Żona, mama, przyjaciółka i powierniczka w trudnościach. Wykształcenie wyższe informatyczne. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu różnych szkoleń. Mieszka w wymarzonym domku z ogrodem, który z pasją remontuje. Kocha góry. Formuje się we Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym "Nazaret", Diakonii Muzycznej i Grupie Oddanie33.

Fundacja dla Rodziny

Piotr Radojewski

Mąż i ojciec. Absolwent administracji oraz ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracuje w centrum rozliczeniowo księgowym w międzynarodowej korporacji w branży logistycznej. Interesuje się finansami osobistymi oraz inwestowaniem. Jest ewangelizatorem świeckim.

Fundacja dla Rodziny

Teresa Węglarz

Żona i mama czwórki dzieci. Wolontariuszka Fundacji dla rodziny i lider CROWN. Jej pasją to ogrodnictwo. W życiu kieruje się Słowem Bożym i zawartymi w nim wskazówkami . Jest zachwycona Mądrością Boga i Jego troską o każdego człowieka.

Magdalena Kąsek–Bzdęga

Fundacja dla Rodziny

Teresa Adamczyk

Żona, mama dwójki dzieci. Odkrywa pasję w pracy z ludźmi w zakresie zarządzania finansami zgodne z wartościami chrześcijańskimi oraz kształci się w tym kierunku. Chętnie swój czas poświęca służąc innym ludziom.

Fundacja dla Rodziny

Izabela Tryba

Fundacja dla Rodziny

Jola Korzyńska

Żona i mama 3 córek. Zachwyciła ją mądrość Boża i praktyczność Pisma Świętego. Jej pragnieniem serca jest wprowadzenie nauki Bożej o finansach dla dzieci w całej Polsce i poza jej granicami. Działa także w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO, jest członkiem Straży Honorowej NSM oraz Rycerstwa Niepokalanej.

Fundacja dla Rodziny

Lilla Brzoskowska

Pedagog specjalny z doświadczeniem menadżerskim w zarządzaniu oświatą. Formuje się we Wspólnocie Domowników Boga. Skutecznie przekonuje do stosowania Bożych zasad finansowych, wskazuje na ich pozytywne efekty w życiu. Prywatnie żona  i mama.

Fundacja dla Rodziny

Natalia Nalepa

Żona i mama. Bardzo lubi piec i gotować, kocha przyrodę i piękno w każdej postaci. Mieszka w Hiszpanii. W 2016 roku doznała miłosierdzia Bożego i od tamtego czasu pragnie rozwijać i pogłębiać swoją relację z Bogiem.

Fundacja dla Rodziny

Karolina Dulska

Żona jedynego męża Jakuba i mama czwórki córek. Z wielką radością i odpowiedzialnością zajmuję się domem i wychowaniem Bożych dzieci. W wolnym czasie lubi podróżować, czytać książki, chodzić po górach, jeździć rowerem, piec i gotować a przede wszystkim spotykać się z ludźmi.

Fundacja dla Rodziny

Angelika Rojek

Szczęśliwa żona i mama 2 dzieci. Jest fanką polskiego morza i naszych nadbałtyckich plaż oraz wielbicielką dobrej kuchni. Zawodowo wieloletni zarządca 2 firm oraz menadżer prawie 40 osobowego zespołu.